Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz hogy nincsen...

Szerintetek gáz hogy nincsen jogosítványom?

Figyelt kérdés

25 éves pasi vagyok és megmondom őszintén a huszadik ilyen támadó kritika után döntöttem úgy,hogy megkérdezem a nagyérdeműt,hátha velem van a probléma.

Be kell vallanom,hogy soha életemben nem érdekeltek a kocsik,hiàba veszítem most el ezzel minden fèrfi pontomat.

Utazni bennük teljesen rendben van màs àlltal,de sosem èreztem szüksègèt semmilyen tèren hogy szert tegyek egy sajàtra.

18 èves koromban Londonba költöztem,így ennek a szüksègessège mèg kisebbre zsugorodott,kiindulva a gyors metròkból,ès az óràkig tartó dugókból.


Ez így teljesen rendben van,de akàrhànyszor hazalàtogatok,ès valaki elkezdi az èletemet tanulmànyozni mindig fennakad a kocsi tèmànàl. “Mi az hogy egy 25 èves pasinak nincs kocsija?!” “Fú de gàz,akkor ülsz a buszon a nyugdíjasokkal?” “Hogy akarsz így csajozni??” ès ezekhez hasonló vèlemènnyel van mindenki.

Sajnos akàrhànyszor próbàlom megmagyaràzni mennyire fölösleges egy ekkora vàrosban sajàt kocsi,ès mèg a sajàt general managerem is bicajjal teker munkàba,mert szereti,ès formàban tartja,Ôk tovàbbra is a fèrfivè válàs mèrföldkövèvè,nagybetûs èlet szimbólumàvà,ès az egzisztencia szüksèges kellèkèvè definiàljàl az autókat.

Ez mièrt van így?


U.i: M.orszàgban. Londonba senki nem köt bele.


2018. márc. 22. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Magánügy . Egyre nagyobb luxus az autózás , fővárosunk rég túl zsúfolt és csak élhetetlenebb lesz . Nyugaton hollandoknál japánoknál stb sem érdekel senkit mivel jársz . A csajok is vehetnek kapnak autót .
2018. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te is tisztaban vagy azzal, hogy Magyarorszagon mennyi szellemileg visszamaradott ember el tobbsegeben, felesleges ilyeneket kerdezned.
2018. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felesleges volt tényleg ezt megkérdezni. Mivel magyarországon általában az a férfi, akinek jogsija és egy vagány roncsa van. És ez mindent elmond a felfogásról. ;)


Persze nyugaton is csajoznak kocsival az alfahímek, de MO-on több a szellemileg visszamaradatott, akik a jogsi által (is) sorolják be a férfit/embert.

2018. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Dehogy gáz. Én 27 éves vagyok, igaz nő de nekem sincs ugyanezen okokból mint amit írtál. Nem érdekel, nem szükséges. Sokan csodálkoznak hogy ennyi évesen nincs jogsim, rögtön kérdezik is hogy de ugye legalább a barátomnak van? Mintha engem ez érdekelne. Sosem vártam el senkitől hogy furikázzon, ha autózni akarok akkor csinálok jogsit. Csak ezt nem fogják fel. Sajnos sokan úgy vannak vele hogy ha van egy kocsid meg pár gyereked, akkor megtettél mindent és van mit "felmutatnod" az életben. Az eszükbe sem jut hogy valakinek mások lehetnek a prioritásai.
2018. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha a férjem írta volna a kérdést. 😆 Ò sem az a kocsimániás én sem vagyok az el se várnám,hogy furikázzon. Van lábam plusz tömegközlekedés. Én szarul vezetek senkit nem sodrok bajba. De sajnos sokan hiába tudják,hogy nincs hozzá érzékük megy a presztizskedés...
2018. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!