Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem összetartó a magyar...

Miért nem összetartó a magyar nép?

Figyelt kérdés

Itt már Csernus elmondta ( [link] de ezen kívül szerintetek mit tehet az, akinek ebbe sajnos nincs beleszólása, de mégis issza a levét és úgy érzi semmit nem tehet magának és a környezetének a javulása érdekében.


Nyugodtan bontástok le azokat a falakat legbelül és mondjátok el veszekedés, viták, civilizált emberek módjára, hogy ti most hogyan látjátok! Köszönöm!


2018. márc. 26. 10:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam fenn, de remélem azért érthető így is.
2018. márc. 26. 10:46
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos birkák hada uralja már ezt az országot orbán maffia úr által. Valóság szarabb egészségügy, szarabb oktatás, munka , pénz rosszabb , hazugság . Ez is mint régen volt .ez a világ már a végét járja off tesom megérzem azt hogy kérdezed a létet .
2018. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
mert gyáva sz*är az összes örvend a majom hogy 120E egy albérlet és -40k ban jön ki hó végén egy érettségis is mert ő azt hiszi jólétben van közben annyi joga nincs mint egy bantu négernek .
2018. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Mert mindenki irigy és féltékeny. Hogy ez honnan jött, azt én is szeretném tudni - most mondanám, hogy a kommunizmus maradványa, de a környezetemben a legtöbb kirívó eset mind jóval fiatalabb volt annál.

Nehéz úgy összetartani, ha mindenki a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" elv alapján él :D

2018. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok olyan gondolkodású ember él Magyarországon, mint én. Kozmopolita vagyok. Ott van az otthonom, ahol megfelelő életkörülményeket tudok magamnak teremteni. Be kell valljam, hogy számomra semmi reakciót nem vált ki a magyar kultúra. Semmi érzelmet. Van, és kész. Nem hiszem, hogy ennek kellene a meghatározónak lennie. Nekem az egyének a fontosak, nem pedig valami bekategorizált kollektív csoportosulás. Szerintem a világ sokkal élhetőbb hely lenne, ha egyetlen nagy társadalmat alkotnánk. Ahol nem számít semmi külsőség, csak az elért célok.
2018. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy még az elért célok sem.
2018. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akár azok sem. :) Sőt, igazad van!
2018. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert külföldi cégek vannak itthon nincs iparunk azok meg nem szeretnék hogy, versenytársaik legyenek ezért élhetetlené teszik az országot.A kormány meg ki szolgálja az érdekeiket cserébe ők jól élhetnek senkit nem érdekelnek nyomorban élök mindenki annyit ér amennyi pénze van sokan igy élik le az életüket.
2018. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose volt az
2018. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!