Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen viselkedik így?

Milyen viselkedik így?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy van az iskolában egy lány, aki valamiért nagyon kiállhatatlanul viselkedik velem. Nem mondta ki hogy nem kedvel, de a viselkedésén velem szemben nagyon érződik... Oké, legtöbbször nem bunkó, de amikor valamit elrontok, rögtön rászáll.

2018. márc. 26. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki szimpatikus, marha egyszerű. Vannak intelligensebb emberek, akik tudják kulturáltan kezelni, ha nekik valaki nem szimpatikus, általában kerülik, nem vesznek róla tudomást. A bunkóbbak meg nyíltan ellenségeskednek, kötözködnek. Esetleg tisztázd vele, mi a baja. Az is lehet, hogy féltékeny rád valamiért, irigykedik és így jön ki belőle.
2018. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előzőkön kívül lehet az "azt bántja az ember legjobban, akit szeret" szindróma.

Így tiltakozik önmagának az irántad érzett megkölönbözöttség ellen.

Amíg vele nem tisztáztad, a kérdés nyitott marad.

2018. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző életből hozott karmikus kapcsolatok. :D Nekem is van ilyen, aki indokolatlanul gyűlöl, én pedig ezért őt, hogy ő engem indokolatlanul gyűlöl:D Szóval én csak vissza:D Az élet szép:D Amúgy nem feltétlenül karmikus , de nagy eséllyel most hajlok afelé ebben az esetben, hogy ez az. Visszaad valami sérelmet, amit előző életedben te adtál neki, csak előző életetekben már nem fért bele, nem tudtátok viszonozni, visszaadni lerendezni ezt egymással, így átesett erre az életetekre ez az adott karma. Vetünk, és aratunk. Tehát ha valakit fenékbe rúgunk, akkor majd minket is fenékbe rúgnak egyszer. Nembiztos, hogy pont ő , mert lehet, hogy ő az ő oldaláról már megbocsájtotta; de te még saját magadnak nem, szóval az is lehet, hogy mástól kapod vissza. De amit az ember elvetett, azt le kell aratni, ez valami ilyen kozmikus princípium, ilyen alapelv. Jó szándékkal kell jót tenni; és ha adsz másoknak pozitívat, akkor azt a magot veted el, és az fog kihajtani, tehát majd viszonozva lesz neked a kedvességed. De a sérelmek is, amiknél nem történt megbocsájtás általi "feloldozás", "felmentés". Szóval, ha megbocsájtod, akkor a te oldaladról megszűnik a karma. Ha meg ő bocsájtja meg, akkor az övéről, ehhez pedig elvileg egy ember kell tehát. Szóval próbálj vele elnéző, megbocsájtó lenni; de mondjuk nem tudom, vágom, hogy könnyű azt mondani:D Hát, nem tudom, próbáld meg figyelmen kívül hagyni, és akkor már nem lesz értelme a létezésben sem, meg az ő szempontjából , az ő számára sem, hogy folytassa, és egyszercsak azt veszed észre, hogy elmúlt , már nem csinálja. Hát így fogod, azt rádöbbensz. Szal először csak nem figyelsz oda rá, "hadd csinálja, ő dóga, nekem nincs ezzel dolgom, hogy elvigye az energiáimat, nem hagyom neki, nem adok neki lehetőséget erre" Szal először nem figyelsz oda, így olyan, mintha megszűnne,és egy idő után tényleg megszűnik kötekedni. Családtagjaimnál egyébként bevált, hogy nem figyeltem a kötekedéseikre, és egyszercsak azt vettem észre, hogy így, hogy nem figyeltem rájuk , már egy idő után ténylegesen abba is hagyták. Csak ezzel az a baj, hogy az is energiát visz el, hogy ezt tudatosan fenntartani, hogy nem tudnak okozni nekem sérelmet; nem hagyom nekik. De ha van elég lelkierőd, kitartásod, akkor meg tud oldódni. Mert tényleg tudjuk mi alakítani a saját világunkat. És csak annak szentelünk figyelmet belőle, ami szép, akkor tényleg szebb lesz; mondjuk a negatívumokra meg azt mondjuk, hogy "ez van", és a lehetőségekhez kell kihozni a maximumot az adott pillanatból, és ami egy másodperce elmúlt, az már a múlt; azon se meg a jövőn se kell sopánkodni, mert azok nincsenek, mindig csak a Jelen pillanat van. Tovább kell menni, nem szabad, hogy visszahúzzanak. Tőled rabolja el az ilyen az energiád, a figyelemenergiáidat, hogy most is rajta agyalsz, töprengsz, ahelyett, hogy élnél. Szóval csak próbálj életed előnyös dolgaira figyelni, koncentrálni, és csak azoknak élni. Drukkolok, hogy sikerüljön.
2018. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!