Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet hogy az LSD olyan...

Hogy lehet hogy az LSD olyan népszerűtlen?

Figyelt kérdés

Én nem drogozom, de most is érzem a téren, hogy valahol tolják.

Emellett gyakran hallom ezeket a bio szarokat, a speedet, ekit meg a kólát.


Hogy lehet hogy az LSD annyira nem megy?


2018. márc. 30. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
mert rohadt drága
2018. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
És baromi veszélyes!!!
2018. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Épp ezeket akartam írni én is. Mondjuk az ilyen-olyan szintetikus drogok még durvábbak lehetnek. Leginkább semmit sem kéne tolni.
2018. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Az LSD nagyon veszélyes. Komoly halucinációkat okoz én nem merném kipróbálni sem.

A fű meg a bio lófa sz belassít ellazít, de nekem nem jött be én rosszul vagyok tőle. Az eki a speed meg a kóla felpörget jó érzést ad legalábbis rám ezek így hatnak boldog vagyok tőlük. Régen csináltam buli szinten nekem olyan érzést adott a speed meg a kóla hogy azt akartam hogy az az érzés örökre tartson. Nem lettem függő meg bulizni se járok de ha mennék tuti felszívnék 3-4 utcát.

2018. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bocs.

Szal a téren a fűnek a szagát érzem.


Nem tudom.

Én azt olvastam, hogy nem olyan vészes meg hogy 3-4 ezer egy adag.

2018. márc. 30. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden korszaknak megvan a maga menõ cucca. Az én fiatalkoromban(20éve) menõ volt. Csak sokkal jobban tartanak tõle az emberek, mint pl a speedtõl, a fǔtõl meg bármi mástôl, mert nagyon hallucinogén, könnyen be lehet parázni a használata alatt, akkor pedig egymerõ rettegés az a pár ôra, amîg hat.
2018. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

pedig elég vészes, konkrétan zsákbamacska. egyszer voltam bulin "felügyelő", az életben leglazább, nekem-semmi-gondom nincs haveromnak olyan paraflesse lett, hogy alig tudtam lenyugtatni. ezért sem próbáltam ki akkor, és azóta sem (aztán talán nekem pont fordítva lenne, de inkább nem kísérletezek)

az sem mindegy, mekkora adagot nyalsz be, és ahogy egy adag lsd 3500 körül van, egy gramm füvet vehetsz már 2500-ért, ami elég pár cigibe, és ritka, ha parád lesz tőle. a designer szarok meg olcsók, és biztos a hatásuk (tehát tudod, hogy az ekit ha túltolod, szétrágod majd a szádat, meg mit tudom én, a bio meg ígyis-úgyis egy szr...:D )

2018. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az LSD még évek után is tud flasbacket okozni, egy nagyon erős és drága cucc.
2018. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mert az lsd hatása hosszú.

10-16 óra egy tipp.

ennyi ideje meg ma már senkinek sincs.

2018. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pedig most így hosszú hétvégén ráérnének.
2018. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!