Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem irritál nagyon ez...

Csak engem irritál nagyon ez a sok " jelöld meg ezt még azt a haverod" Facebook-os poszt?

Figyelt kérdés

Meg az hogy több száz ember jelölgeti meg ezt meg azt a haverját idiótábbnál idiótább szövegekkel.. Pl " @valaki ez teljesen te vagy xddd lol"

"@masikvalaki úristen deigaz looollll"

Tudom: ha nem tetszik, ne olvassam

De attól még tud zavarni

És ez nem azt jelenti hogy nekem nincs kit megjelölni ,hanem szimplán baromságnak tartom

Más nem unja már ezt? o.o



2018. ápr. 1. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
nem is ertem amit irtal, egyaltalan milyen program a facebok?
2018. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Én már rengeteg embert letiltottam a szánalmas baromságaik miatt. Tipikusan ilyenek:


- hogyan néznél/néztél ki... (előző életedben, indiánként, felmosóvödörként..)


- a holnap munka meg fogunk halni, holnap vége a hétnek nyertünk posztok


- akik minden nap kényszert éreznek arra, hogy 86 ismerősüknek névnapi köszöntőt írjanak, minden nap...


- aki minden nap ugyanazt a fancsali képét a tükörből lefotózza, ugyanabból a szemszögből már vagy fél éve. Ki kíváncsi rá minden nap?


- aki folyton kondis, gyúrós vagy piás képeket tölt fel


- a "kamuhíresek", akik első kézből tudják meg melyik sztár halt meg


Ezen viszont szakadok :DD


[link]

2018. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem ez már pár éve lecsengett, én már nemigen látok ilyeneket
2018. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy még mindig nem

Követek több olyan oldalt( magyar és angol is) , amit azért mert oszt meg érdemes dolgokat, de mellette szinte napi szinten osztják meg az ilyen jelöld meg.... Hülyeséget

A másik meg, amit írt #2-es, amikor folyton osztják meg ezt hogy " holnap hétfő, vége az életnek"

" Meg egy hétvége ért véget, like ha nem várod a hétfőt" stb

Ezekkel is a tököm ki van már :D

2018. ápr. 1. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!