Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi jut eszetekbe arról...

Nektek mi jut eszetekbe arról amikor valaki szid egy olyat embert aki nem ártott neki semmit?

Figyelt kérdés
Én csak arra a két esetre tudok gyanakodni, hogy vagy utálja magát, vagy valamivel nincs kibékülve az életében, vagy pedig irigy az adott személyre és le akarja alacsonyítani. Szerintetek ezeken kívül létezik bármi ok?

2018. ápr. 4. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem ártott neki?
2018. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem he84 jut eszembe.

Ő olyan ember itt a GYK-n,aki szeret okoskodni,màsokat megbàntani,kioktatni.

2018. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem konkrét eset, de ez sajnos egy létező jelenség :D olyat is láttam már, hogy valaki egy olyan embert szidott akivel kiderült, hogy még életében nem beszélt :D ott szidta, hogy milyen ronda, kozben sztem csak irigy volt ra mert sikeresebb es népszerűbb nala...
2018. ápr. 4. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked mit ártott az ilyen ember? Semmit és mégis szidod, he?
2018. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szidtam senkit, de javítsatok ki ha tévedek :D
2018. ápr. 4. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Burkoltan szidtad Potter édesanyját! Ne feledd, a kis tóban mindig van hely... :D


Na, de hogy a kérdésedre válaszoljak: az ilyen embereken csak röhögni tudok. Szánalmasak és nevetségesek. Te is röhögd jól képen őket (már ha találkozol egy ilyen szerencsecsomaggal), mutass be neki és onnantól ignoráld a fenébe. Nem érdemes velük foglalkozni.

2018. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi!


Az előző elmondta...

2018. ápr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek előítéletesek. Meglát rajta valami különlegeset, nem szokványosat, amit az illető élből elutasít pl. buz*inak, pedofilnak, csövesnek, cigánynak tartja stb. Hát igen az ilyet el kell ítélni, ki kell közösíteni és nagy ívben kikerülni.
2018. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!