Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi mindenből maradtam ki? 18L

Mennyi mindenből maradtam ki? 18L

Figyelt kérdés
Önbizalomhiány miatt sosem voltam bulizni, sosem volt barátom , sosem csókolóztam . Nem szeretek társaságba menni, idegenekkel ismerkedni, barátkozni. Vannak barátaim , akiket 1 kezemen megszámolhatok, de ők a legjobb barátaim. Félek hogy mikor idősebb leszek , bánni fogom hogy nem használtam ki a fiatalkoromat. Szerintetek miből maradtam ki ? Hogyan tudnék változtatni ezen? Volt még valaki így , és később minden jóra fordúlt?
2018. ápr. 5. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Csoport szex az iskolai wcben. Ez már soha nem jön vissza.
2018. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

1


Kivéve ha tanári diplomát szerez, és a diákokkal hancúrozik majd a suliretyóben. :)

2018. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Még nincs teljesen késő semmire. Igaz ezeket a tipikus marhaságokat amiket a 12-16 éves korában tesz az ember az osztálytársaival, haverjaival azt már nem fogja pótolni semmi sem, mert az ember akarva akaratlanul is megkomolyodik egy szint fölé kb 18-19 éves korára.

De 18 évesen nem vagy elkésve az általad felsorolt dolgokkal. Nem tudom mik a céljaid, de ha bekerülsz egy egyetemre törekedj arra, hogy kolis legyél, ne zárd el magad semmiképp egy albérletbe. Kezdj el járni néha néha buliba a mostani barátaiddal. Elég ha kocsmákba kezditek, hogy megszokd az ilyesfajta közeget aztán benézhettek rendes bulikba is. Lényeg, hogy egyik helyre se ugy menj oda, hogy most megváltod a világot. Bemész élvezed a zenét és a hangulatot.

Nem tudom, hogy külsőre mennyire vagy magaddal megelégedve, vagy hogy milyenek a visszajelzések feléd ilyen téren. Viszont ha szolidan kiöltözöl, nem utcalányosan, kis smink esetleg, akkor biztosan lesz 1-2 "kérőd" ez pedig növeli majd az önbizalmad.


Tapasztalatbol mondom, nagyon könnyen rá lehet kapni a közösségi életre, csak tudd elkezdeni és helyén kezelni a közbülső dolgokat.

2018. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem késtél el. :) 18 éves vagy, előtted még az egész élet! :)

De, ha ennyire zavar felkereshetsz egy pszichológust is, és/vagy olvashatsz például önismereti könyveket. :)

2018. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Semmiről sem maradtál mèg le. Fiatal vagy ès előtted az èlet. Első körben azt javaslom, hogy menj el a barátaiddal valahová. Egyèbkènt már megtetted az első lèpèst. Ès szívesen adok mèg pár tanácsot.

2018. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Azért én kíváncsi lennék hogy nézel ki. A legtöbb fiatal lánynál az önbizalom erősen összefügg a külsővel és az azáltal nyert reakciókból.
2018. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Én 17 évesen csókolóztam először és néha jártam csak bulizni 17-19 koromig. Most 29 vagyok és nem bánom. Persze az én generációm még teljesen más volt, akkor még ritka volt az, hogy pl valaki 13-14 évesen vesztette el a szüzességét. Nekem sem volt hatalmas baráti köröm, jobban szerettem a minőségi 1-2 igaz barátot.

Szerintem nem muszáj erőltetni valamit, amit nem érzel, hogy szeretnél. Valószínűleg azért nem jársz bulizni, mert nem tölt el akkora örömmel, ez van. Sokszor az erőltetésnek rossz vége lesz. De ez az én véleményem, mindenki más személyiséggel és véleménnyel bír.

Még előtted az élet, 18 az még semmi (: ott vannak még a 20-as éveid is, amikor még mindig fiatal vagy. Ne bánkódj. Ha nagyon társaság-kerülő vagy, még változhat, ha úgy érzed súlyos a helyzet, később problémákat okozhat pl munkahelyi beilleszkedésnél. Ezutóbbi esetben ajánlanám, hogy gondold végig, miért nem szereted a társaságot, félsz-e valamitől, stb. Végső esetben fordulj pszichológushoz, sokat segíthet.

2018. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

18 éves vagy, semmi olyanból nem maradtál ki, amit ne élhetnél meg most. Én a kamaszkorom és az egyetemi éveim is végigdolgoztam szabadidő nélkül, hogy kitörhessek a bántalmazó családomból, pénzt gyűjthessek és felépíthessem az életem, egyedül, távol tőlük. Huszonévesen kezdtem el szórakozni, utazni, koncertekre, fesztiválokra járni és tudod mit? SEMMIT nem veszítettem ezzel, maximálisan megérte ennyi áldozat. 30 felett ugyanúgy fiatalnak érzem magam, oda megyek, ahová kedvem tartja, mozgalmas, tartalmas életem van.

Foglalkozz önismerettel, mert az nagyon rád fér és sürgősen dolgozz az önbizalmadon, ha kell, szakember segítségével, mert jelenleg csak magadat bünteted olyan félelmek miatt, amik csak a fejedben léteznek. Ugye, hogy nem éri meg? Ha boldog akarsz lenni, akkor szabadulj meg bármilyen megfelelési kényszertől és tanuld meg letojni mások véleményét, élj úgy, ahogy élni akarsz, keress célokat, keress olyan hobbit, amit teljes átéléssel tudsz csinálni. Ja, és még annyi, hogy egyetlen igaz barát ezerszer többet ér száz felszínes havernál, úgyhogy ezzel szintén nem vesztettél semmit.

2018. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez megnyugtat, én 18 évesen csókolóztam először azzal a pasival aki másfél évig a barátom volt. 18 évesen volt az első szex is. De itt még nem jártam aktívan bulizni. A párkapcsolat alatt szedtem fel 8 kilót kb és a pasim megcsalt, amíg én dolgoztam.


20 évesen személyi edzőhöz kezdtem járni és 1 év kemény meló után úgy néztem ki hogy neismondjam. Lementem egy fitneszből megismert bnőmmel szombat este a városban és csak úgy jöttek a különböző külsejű és önbizalmú pasik és kb csak válogatnom kellett. Azóta elég komolyan benne vagyok ebbe, nem tudnék konditerem és szolárium meg ruhaboltok nélkül lenni 20 napon túl. Lehet csúnyán hangzik de sok barátom volt és rendszeresen buliztam és nem nem égtem ki. Egy éve vagyok párkapcsolatban egy pasival aki minden téren pipa.


Nem maradtál ki semmiből. Hidd el a sport, a külső és hogy mennyire nyitsz mások felé, nagyban befolyásolja ezeket a dolgokat. Magad miatt akarj bulizni és pasizni akár, ne a társadalmi nyomás hatására. Akkor teszed a legjobbat. Magad miatt csakis.


23 N

2018. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha önbizalom miatt, akkor bánni fogod. Én 30 vagyok, de soha nem voltam buliban. Nem bánom, nem vagyok bulizós.
2018. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!