Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hatásosabb egy...

Szerintetek hatásosabb egy szolidabb, kulturáltabb mint egy mocskos szájú, személyesebb szitkozódás?

Figyelt kérdés

Én azt érzem hogy a közösségben ilyen helyzetben jobban kijövök akkor ha a szolidabban és kulturáltabb utat választom, több ember áll mellém és kevesebben vesztik el a belém vetett bizalmukat (nyilván ez közösség függő és én talán kulturáltabb helyzetben vagyok de ez a kérdés szempontjából nem számít). De vajon ha az alpáribb utat választom és személyesebb sértésekhez folyamodok azzal nagyobb hatást keltek? Vagy egy kulturált és visszafogottabb hangú sértés ugyan olyan, vagy akár hatásosabb is? Megéri e a mocskos szájú, alpáribb, és személyeskedésesebb utat választani ha a hatás a cél? A kulturált és kevésbé indulatos az nem hat gyengébben?


Aki engem ócsárolna hogy miért sértegetek másokat azoknak a válaszolóknak mondom:

Magamtól nem kezdek provokációba, de ha valaki provokálni kezdi a baráti körünket akkor részt kell vennem abban hogy verbális támadásokat tegyünk, fizikai helyett. Van hogy valakit el kell küldeni oda ahova kell azért hogy megőrizzem a saját becsületemet és baráti köröm becsületét. Lehet bűn verbálisan támadni valakit, de sok esetben megelőzi az erőszakot. Szóval gondolom mindenki megérti hogy miért van jogosan szükség erre.

Ha valaki mégis engem minősítene, hát tegye... de akkor azzal együtt válaszoljon is érdemben.

Utolsónak egy további tényező: szerintetek, ha nem egy barátom, hanem én magam állok az agresszor támadásainak középpontjában, akkor az engem jogosít fel, tehát nekem kell mocskosabb szájúnak lenni, vagy pont hogy nekem kell a visszafogottabbnak és kulturáltabbnak lennem a barátaimnál hogy az hatásosabb legyen?


2018. ápr. 11. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a kulturalt a jobb, es valahogy nem tudok valaki olyat komolyan venni aki ugy jon hogy gyere ghechi most legyel nagy khurvha bhazdmheg
2018. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kulturaltabb konfliktuskezeles a hatasosabb.
2018. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!