Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket mi idegesít legjobban...

Titeket mi idegesít legjobban a különböző családi összejöveteleken? Hogy viselitek el ezeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondolom vagyunk még itt az oldalon rajtam kívül egy páran akiknek a hátuk közepére nem hiányzik egy-egy rokon névnapja, szülinapja vagy a nagy családi összejövetel húsvétkor.

Ti hogy viselitek el ezeket/ mik a legjobb kifogásaitok ha kihagytok egy ilyen eseményt?



2018. ápr. 13. 17:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"Neked még mindig nincs senkid?"

"Mikor hívsz már meg az esküvődre?"

"Na? Fiúk??"

2018. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Metionin ***** válasza:
100%
Hála az égnek ilyen 15 éves korom körül megszűntek az összeröffenések. De amíg voltak, a sok részeges rokon idegesített legjobban, pl. húsvétkor. Meg hogy tőlem megkérdezték hogy megy-e az iskola meg hogy van-e már udvarlóm és ennyi, el se tudták volna képzelni hogy amúgy lehetne velem is beszélgetni. De volt olyan rokon is aki előttem hangosan kezdte el fejtegetni, hogy egy ekkora lánynak hogyhogy nincs még melle.
2018. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Jobb szeretek csak így elleni magamban, vagy a barátokkal. Aztán meg mindig hétvégén vannak az ilyenek, és vagy egy fél naposak, szóval nekem "elrontják" a hétvégémet... Annyira nem szeretem az ilyeneket, hogy a saját szülinapomat sem szoktam várni .___.

A húsvét az még úgy, ahogy jó, mert van pár rokon, akivel csak akkor találkozunk. De az egyik mamám ott lakik egy utcával arrébb, és hetente beszélgetünk, találkozunk, átmegyek hozzá stb... A másik meg azt hiszi, hogy utálom.

2018. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Párom családjában vannak ilyenek. Mindig megsértődnek ha nem megyek, de ha megyek, senki se szól hozzám. Plusz a párom keresztgyereke egy kis bunkó, aki végig ütöget, rugdal és csúfolódik és senki nem szól rá, mert kicsi még. De a nagyanyját is üti rúgja.


Azt szoktam mondani, hogy tanulok vagy dolgozok, de belémkötnek, hogy jaj egy napot kihagyhatnék.

2018. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hiányoznak a családi összejövetelek. Nálunk kicsit olyan olaszos feeling szokott volt lenni. :D Inkább hallgatnám a nővérem élettársát, hogy miért jó, hogy nyertek megint (igen a választás), meg a Szíriuszról származunk meg a heti konteók (ha kicsit ivott, nagyon nekikezdett). Mert az azt jelentené, hogy a nővérem még élne és nem halt volna meg áttétes rákban. :((( Húgi nemrég olyan szinten összeveszett anyámmal (4 real), hogy az a minimális családi összejövetel esélye is most halt meg. Facca. Állandóan erőltették az activityt, amit szeretek, de soxor összekaptunk, mert a "párod" a béna. Aztán persze később, röhögtünk rajta. :) Húgommal nem lehettünk párban, mert leiskoláztunk mindenkit. :D Egyik sógorral sem voltam összhangban meg anyámmal, sőt még exemmel sem, mint vele :)


Szóval jöhetne újra a ricsaj, a konteók hallgatása meg az activity is, mert az azt jelentené, hogy minden ok!

EZ van. :)

2018. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én imádom a családi összejöveteleket, jó a társaság, isteni a kaja. Szerencsére szamomra semmi idegesítő nincs benne.
2018. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem is aránylag normálisan teltek a családi összejövetelek, de már alig van, egyik szülőm meghalt, másiknak összevesztek a testvérei. :D

Amiket utáltam: két unokatesóm volt (báttyok), akik belém kötöttek, szakmámba, stb. Volt egy mentálisan beteg rokonom, az meg non-sztop napszemüvegben üldögélt, mint egy díva, és néha odahívott magához-odaintett!!, hogy belém szúrjon egyet-egyet.

Na ha ez a három ember nem volt ott, akkor mindig jól teltek.

2018. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a húsvét a legutáltabb ünnep az összes közül, a karácsonyt se kedvelem, de a húsvét egy külön kategória a feketelistámon, mellette még a locsolandó rokonok is... Inkább nem mondok rá semmit. A családi összejöveteleken többnyire el vagyok, amíg nem én vagyok a szervező. Sokan vannak, akiket nem bírok a rokonok közt, többnyire úgy viselem el a jelenlétüket, hogy elengedem a fülem mellett, amit mondanak és valahogy próbálom lerázni őket magamról.
2018. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nincs elég kaja, nincs elég meleg, ha ottalszom. A családtagjaim kb. fele annyit esznek mint én, és ilyenkor nekem is az a pici adag kaja jut, amennyit ők esznek. És más hőmérséklethez is vagyok szokva, sokkal melegebbhez.

Az is idegesít, hogy testvérem meg a felesége csúnyán beszél a gyerekeivel, mindenért rájuk ripakodnak, napi szinten kiabálnak a gyerekeikkel.

2018. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, nem azért nincs fűtve rendesen, és nincs elég kaja, mert ne lenne rá pénzük. Elismerem mondjuk, hogy egészségesebb olyan kismadárnak való adagot enni, amennyit ők esznek, de mivel én tényleg szó szerint kétszer annyit eszem, mint ők, így mindig roszzul érzem magam olyankor, és korog a gyomrom.
2018. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!