Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem undorító strandra járni?

Nem undorító strandra járni?

Figyelt kérdés

Több száz ember "seggvízében" úszkálni nem igénytelenség és undorító?

Én apolatlan dolognak tartom ha valaki belemegy ilyen vízbe.



2018. ápr. 14. 18:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi erővel az utcára se menj ki, hiszen mások áporodott, kifújt levegőjét szívod.
2018. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
A strand vízben van klór, bárhova máshova menni undorítóbb gyakorlatilag, mint mások “seggvizében” fürödni.
2018. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
Sok mindenbe bele lehetne kötni, strandra meg nem tisztálkodni járnak az emberek. Utána úgyis megfürdenek otthon, szóval tök mindegy.
2018. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak azért mert általában az emberek undorodnak a büdös,pattanásos(zsíros bőr), ápolatlan emberektől. De az olyan vízbe meg belemennek amiben az ilyen emberek is úszkálnak. Ráadásul sokan belepisilnek,pukiznak a vízbe. Ez visszataszító, mindenhonnan származó testszőr ott úszkál a vízben. Az emberek mégis jókedvűek és jól érzik magukat az ilyen közegben. Ezt nem tudom megérteni.
2018. ápr. 14. 19:17
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Ja és halak is szexelnek benne.
2018. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt azért vedd bele a képbe hogy nem iszol belőle, hanem fürdesz. Megaztán h nagyon sok az a víz és rendesen fertőtlenítős, és azért azt folyamatosan tisztítják és cserélik. Plussz elötte utána tusolhatsz. Ha csak egy kád lenne és abban mindenki lefürödne az az lenne amire gondolsz.
2018. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
szerintem is az, nem szeretek oda járni
2018. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ne járj ilyen egyszerű, legalább egy emberrel kisebb lesz nyáron a tömeg. :D
2018. ápr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Erre mar en is gondoltam, tobb szaz ember segge, nemiszerve, gombas laba, koszos korme azik abban a vizben ami nekem az testemhez, arcomhoz er. Nyaron neha mentem strandra de ha ebbe belegondolok elfog a hanyinger.
2018. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
Én arra szoktam gondolni, hogy a sok gyulladt pattanasos hátú , rengő combú, bűzös folyású undorító nő, milyen levet enged...és a büdös farkú pasik a pállott ....-t áztatjàk 🤮 komolyan rosszul vagyok ..
2018. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!