Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pécsett, Veszprémben vagy...

Pécsett, Veszprémben vagy Budapesten jobb az egyetemi élet, gondolok itt a bulizásra, ismerkedésre?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A fővárosban szélesebb a lehetőségek tárháza, más nemzetiségiek, szórakozóhelyek stb. De a pénz nem elhanyagolható.
2018. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veszprém! Nagyon szar itt a felsőoktatás (büfészakok tárháza van itt), de legalább kibulizhatod magad!
2018. ápr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Budapest. Pécsen nőttem fel, az egy szellemváros. A hét minden napján minden üres. Ismerkedés, bulizás stb NINCS. Még a légterébe se mennék ha nem muszály. Vezsprémről nem tudok, de az még kissebb mint Pécs, így nemhiszem, hogy az Ibiza lenne.
2018. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én szerettem Veszprémet. Jó volt az egyetem is(rendszermérnök) jó sok buli volt expresszó meg ilyesfajta helyeken meg szép a város is. Én szerettem:)
2018. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bellovicz Ottó válasza:
28%
Azt hittem tanulni jártok egyetemre. ????
2018. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!