Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit irjak egy ismeretlen lanynak?

Mit irjak egy ismeretlen lanynak?

Figyelt kérdés
Fb-n lattam egy lanyt, bejeloltem es o vissza jelolt. Ra szeretnek irni de idegen lanyra meg nem irtam. Megis mit irjak neki amitol nem tunok gaznak sem nyomulosnak? Valaszokat elore is koszonom!

2018. ápr. 15. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
"Szia, még nem találkoztunk de szimpatikus vagy és szeretnélek megismerni, van kedved beszélgetni?"
2018. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "Klára"!


Lévén, még soha nem csináltam ilyet, el sem hiszed, mennyire nehéz és furcsa ez a szituáció számomra, kiváltképp, mivel nem vagyok az internetes ismerkedés híve.


Viszont, mivel ez a legegyszerűbb módja annak, hogy felvehessem veled a kapcsolatot, s esetleg- ha úgy adódna- később személyesen is megismerhesselek, szembemenve elveimmel bátorkodtam írni neked.

Nem tudtam mást tenni, hiszen megbabonázott a látványod, nem szeretnék sablonosnak látszani, de ez az igazság.


Bízom abban, hogy nem zárkózol el az ötletemtől, s ezt a nehézkes, gyerekes kezdést egy kellemes pohár üdítő és egy finom sütemény követi majd valamelyik délután, miközben egy jót beszélgetünk!


Addig is, maradok üdvözlettel! :)

2018. ápr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzáteszek (2. hozzászóló), hogy amennyiben nem akarsz nyílt lapokkal játszani, ezerféle "ügyesség" van, hogy előkészíthesd a terepet egy mielőbbi, személyes találkozásnak.

Persze, ehhez nem árt tudni életkort, azt, hogy honnan ismered, s azt, hogy mekkorák az elvárásai, lehet, hogy az is megfelel, amit az első válaszoló írt.

2018. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! A masodik kommentelo telibe trafalt. :D Mai nap folyaman ra is irok nagyjabol igy.
2018. ápr. 15. 00:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)
2018. ápr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Csak nem egy csillag pottyant le az égből? Miújság van szépség? Nem iszunk valamit kettecskén? Ezt imádják
2018. ápr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

My name is Ahmad, I'm from Bagdad

Garantált siker

2018. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit
2021. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!