Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pár fura kérdés a facebookról?

Pár fura kérdés a facebookról?

Figyelt kérdés

kiváncsiságból érdekelne másoknál hogy van ez,


hány éves vagy,hány ismerősöd van fent?

hány emberrel szoktál beszélgetni fent és milyen gyakran?

hányan szoktak like-olni?

milyen csoportokban vagy ?

légyszi irjatok :) köszönöm


2018. ápr. 15. 06:26
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

1) 35+ éves vagyok

2) 600+ ismerősöm van

3) 2-3 emberrel beszélek napi szinten, plusz van még 1-2 ember, akivel alkalmanként

4) Attól függ mit teszek ki. Családi képnél 60-80 lájk összejön, valamilyen link esetén jó, ha megvan 5...

5) Családi és munkahelyi csoportokban vagyok csak benne

2018. ápr. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám, hogy a Facebookon élek. 30 éves vagyok, 25 ismerősöm van, közülük már csak egy áll velem viszonylag rendszeresen szóba. Elenyészően ritka, hogy bárki is észrevegye a posztjaimat, a lájkolgatás nem érdekel, jobban szeretem a kommenteket (írni és olvasni egyaránt). Csak egy rég elavult osztálytalálkozós csoportnak vagyok tagja.
2018. ápr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, csak most regisztráltam be, kénytelen voltam... Kb 12 közeli ismerős, képek nincsennek, lájkok nem érdekelnek. Csak a messengert használom, más nem érdekel.
2018. ápr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

24/F vagyok, 120 ismerősöm van facebookon.

Naponta beszélek a barátaimmal, családdal, általában csoportokban, 1-2-vel külön-külön.

Nem szoktak like-olni, évente 1x ha kirakok valamit.

Meme, illetve az egyetemhez kapcsolódó csoportokban vagyok benne.

2018. ápr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

26 éves lány vagyok és 104 ismerősöm van.

Kb 6 emberrel szoktam heti szinten beszélgetni.

Nem sokan like-nak. Ha megosztok valamit azt csak párna szokták de ha képet teszek ki azt max 30-an.

Munkakeresős, albérletkeresős, könyves csoportokban.

2018. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

48 éves 150 ismerős.

Beszélgetni nem tudok senkivel,csak üzeneteket írok kb.4-5 ismerőssel azt sem sokszor.

Nagyon ritkán teszek ki bármit,ezért csak néhány like jön.

Hobbimmal kapcsolatos csoportokban vagyok,meg az autóm típusával kapcsolatos csoportban.

2018. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

28 vagyok, 147 ismerősöm van, de csak visszajelölni szoktam, nem jelölök be senkit

2-3 emberrel beszélgetek rendszeresen, többekkel csak valami egyedi esetben

Nem teszek ki semmit, szóval nem lájkolnak


Egyetemi csoportok miatt regisztráltam, mert ott van minden infó.

De azokon kívül benne vagyok még talált tárgyak csoportban, meg játékkal kapcsolatosban (pokemon go :D)

2018. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18, 220+

kb. 10, de folyton változik, hogy kivel beszélgetek, kevesen maradnak meg úgy, hogy nem kezdem el unni a beszélgetést.

Változó, 2 évente egyszer cserélek profilt, mást meg nem posztolok, szóval ezeken 40-50 körül, de nem igazán érdekel a téma.

Ezt egy év lenne felsorolni, de főként ismeretterjesztő és humorcsoportokban vagyok.

2018. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29 vagyok es 3-400 kozott, a csaladommal es 1-2 ismerossel tartom a kapcsolatot. Edesanyammal, nagyszulovel napi szinten kb, tobbiekkel ritkan beszelek. Nem like-olgatok es utoljara evekkel ezott csatlakoztam csoportba, nem emlekszem, milyenekbe. Szamomra a facebook olyan, mint a napis*ar, csupan azert “tartom”, mert azon keresztul beszelek a csaladommal, egyebkent nem vagyok kivancsi ra, ki hol kavezik/eszik eppen, mi az aznapi outfitje, hova utazik es a legrosszabb amikor valakinwk guerekw szuletik es napi 1000 *zar minosegu kepet pakol fel rola.
2018. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!