Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincsenek olyan éttermek...

Miért nincsenek olyan éttermek, cukrászdák stb amik szingliknek vannak fenntartva?

Figyelt kérdés
Nem lehet úgy fagyit enni, mekizni stb hogy ne kelljen mások nyáladzásával szembesülni.

#étterem #szingli #nyálas párkapcsolat #műboldogság
2018. ápr. 18. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs párom, és? nem nézel oda. vagy azt gondolod magadban, hogy cukik.
2018. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Jóval kevesebb ember járna oda, lehet, meg se érné fenntartani. Meg ki lenne írva, hogy pároknak tilos?
2018. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert a piac bünteti a bármi nemű diszkriminációt. És el kell ismerned hogy a párok nagy bevételforrások. A szinglik általában otthon ülve a Lidl-ből vett olcsó epres fagyit eszik.

Hogy honnan tudom? Hááát...

2018. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen "látványban" akár a metrón is szembesülhetsz.

Vagy egy vonaton. Akkor te nem vagy hajlandó felszállni olyan járműre, amire előtted már felszállt egy szerelmespár? Én is embergyűlölő vagyok, de azért ennyire nem. ;)

2018. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utcán, boltban, moziban.. minden tele van velük. Nem lehet sportolni, enni, sétálni, bevásárolni anélkül, hogy ne botlanék csókolózó, vihogó szerelmesekbe. A négy falon kívül van ahol nyugalma lehet az embernek?
2018. ápr. 18. 17:48
 6/12 A kérdező kommentje:
Vannak gyerekmentes szállodák, éttermek-akkor nekik miért engedélyezett?
2018. ápr. 18. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem párok zavarnak, hanem a cuppogó, lökdösődő, feltűnősködni akaró párok, minden nap kifogok ilyeneket a metrón. :D Tudod, mikor direkt hangosan évődnek egymással, és közben néznek körbe.
2018. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jön velem szembe egy pár az utcán, átmegyek a másik oldalra, mert tudom, hogy nem mennek egymás háta mögé, vagy fellöknek.
2018. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem csak a nyáladzó párok irritálnak, hanem úgy általában a legtöbb ember taszít. Evés közben nincs kedvem hallgatni a nyavalygó kisbabákat, lesni a szőrös fülű nyugdíjasokat, vagy szagolni a hajléktalan(sághoz közeliek) bűzét. De mindennél jobban idegesítenek a korlátolt, felszínes álértelmiségi 20-30 évesek hatalmas életbölcsességei (milyen a meló, éppen ki dugja most stb..)


A legtöbbször külvárosi kínai kajáldákban eszem, vagy ha úgy van, elvitelre kérem, és megeszem itthon.


25f (enyhén aszociális)

2018. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

csináljunk ha nincs.. :)


ha ott fogyasztja akkor 4 négyzetméterenként egy szék lenne asztallal....


máris diszkriminálhatsz, a bútor persze rögzítve..

2018. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!