Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most ez mi? Mit csináljak?...

Most ez mi? Mit csináljak? (hosszú)

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom aki szerver valamit amiben van pénz. És én meghalódtam órán, hogy vannak olyanok akik azt mondták, hogy befizették de nem. És én ezzel nem is foglalkoztam. Majd egy másik órán láttam, hogy nagyban gondolkodik a papírja felett (amin a pénzt számolta) és oda mentem hozzá és megemlítettem ezt. ÉS lecseszet, hogy erről honnan tudok és biztos hallgatózok. Majd beszéltünk még erről és mondta, hogy én mekkora egy utolsó **** vagyok, hogy hallgatózok utána, miközben olyan hangerővel mondta, hogy nem is gondoltam, hog titok lenne. MAjd szerinte én mindenkinek elmondatm ezt mert ő ezt csak a tanárnőnek és az egyik osztálytársunknak/barátjának mondta el a tanáriban. És mondja, hogy van értelmes magyarázata arra, hogy én miért követem őt, de nem mondja el. A másik ok, hogy ő mondat el a suliban az, hogy nem voltam ott a tanáriban és ezt meg is említettem neki. Erre sem tudod mit mondani. MAjd megkérdeztem azt a barátját akinek elmondat ezt a tanáriban és ő is azt mondta, hogy elmondat a tanteremben is. De még mindig én vagyok a f@** aki gondolatolvasással, poloskákkal vagy már nem is tudom mivel (ő sem tudja mert nem mondja el) megtudtam ezt az információt. És a barátságunknak most ez fog véged vetni. beismerni nem fogom, hogy hallgatóztam (mert nem csináltam azt) de mit csináljak?
2018. ápr. 18. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, egy eszkimó ha egy évig tanul magyarul, simán lenyomja ezt a fogalmazást. Ti értitek?
2018. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1# ettől a jót visítottam, köszi :D

amúgy ja, DAFAQ

2018. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélni magyar? :D
2018. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdeni neki magyar tanulni.
2018. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
attól, hogy ti nem értetek amit írtő ezért nem kell elmenni engem frncba
2018. ápr. 18. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez roh.dt jó, le is mentettem a gépre! :DD
2018. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyre jobb ...
2018. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!