Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Délelőtti rossz kedv ellen...

Délelőtti rossz kedv ellen ötletek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy reggeltől koradélutánig tök feszült vagyok és nem tudom a saját önmagamat adni. Délutánra viszont amikor tele vagyok energiával jól tudok bánni az emberekkel és valamennyire még vicces is vagyok. E problémámban a legrosszabb, hogy iskolámban van egy lány akibe szerelmes vagyok, és ugye alapvetően is suli ideje alatt nem jó a kedvem és így ha odamennék hozzá egy szorongó feszült nyomorékot látna bennem. Meg amikor meglátom hirtelen egy senkinek érzem magam. De ha mondjuk délután meglátnám egy parkban a lányt, akkor úgy érzem, tök simán menne a dolog. Ami igaz, hogy nem alszom eleget, de próbáltam már mindenfélét reggel, pl. 5km futás+edzés suli előtt, alkohol fogyasztása, okosdrog használata. De semmi se segít és egy ördögi körben érzem magam, mit tegyek?

2018. ápr. 20. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltehetően iskolás vagy még. Az órák közötti szünetekben próbálj számodra örömet adó, vicces dolgokat olvasni, nézni, csinálni. Persze szerintem az teljesen normális, ha az iskolai lét nem dob fel, hiszen oda első sorban tanulni jár az ember, és nem bohóckodni. Az a csaj, aki egy bohócot akar maga mellé, az annyit is ér.
2018. ápr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leírom most Neked, ami reggel történt velem, hogy megértsd, hogy miért nem baj az, ha nem vagy mindig hapy, hiszen az élet alapvetően nem egy hapy történet.

Szóval hajnali fél három körül elmentem tankolni a szomszéd városba. Az oda vezető úton láttam egy megzavarodott őzbakot, amint idegesen átmászkál az országúton, mivel nem találta a kivezető utat a sok drótkerítéstől. Megtankoltam, és jövök vissza ugyan azon az úton, és látom, hogy az őz még mindíg fel alá mászkál, viszont most már nem csak én jöttem ezen az úton, hanem egy kamion is. A kamionos nem vette észre az elé ugró özet és elütötte. A kocsim ablaka nyitva volt, és tisztán hallottam , és a szélvédőmön keresztül láttam is, amint az őz a kamion alá kerül és recsegnek, ropognak a csontjai, és persze repkedtek az őz különböző darabjai szerteszét. Egy belsőség rész pont az út felező vonala mellé esett, és mikor közel értem, tisztán lehetett látni, hogy az az őz tüdeje és szíve, mert gyorsan, és ütemesen lüktetett az út kellős közepén, míg az őz nagyobbik része felismerhetetlenné torzulva feküdt az út szélén. Tehát ma hajnalban láttam egy élő szivet, ami már külön volt a gazda állat testétől. Ez az élmény most meghatározza az egész napomat, sőt, lehet, hogy egy életre emlékezetes marad. Miért is kellene, hogy felhőtlenül teljem a reggelem?

2018. ápr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!