Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok (15-18) nektek mi...

Lányok (15-18) nektek mi mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Egy fiú ha felakar szedni titeket mi tetszene jobban?

Ha előbe odamegy vagy ha facen?

Ha élőbe akkor hogyan mennyire lényegre törően?

A kinézet mennyire fontos(pl széles válak közepes bicepsz akinek kicsit vastagok a combjai)

Köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 22. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csalok, mert én most leszek csak 15 :P

Én szeretem, ha élőben jönne oda egy fiú, persze ha nagyon félénk, akkor facen is írhat, értékelem, ha képes megtenni az első lépést :D

Ha élőben jön, akkor aztán nekem mindegy mennyi ideig kerülgeti a témát, mert szeretek beszélgetni, csak aztán hozza ki a lényeget, szóval ez lényegtelen számomra :P

A kinézet nyilván azért fontos valamennyire, hisz ez az, ami elsőre megfog, de a belső többet számít. Nekem nem fontos, hogy egy fiú egy kigyúrt állat legyen, sőt, ez nem is tetszik. Mérsékelten azért izmosnak lenni nem árt, én inkább a vékonyabb fiúkat szeretem (NEM A PÁLCIKA ALKATRA GONDOLTAM!)

Ja, és nekem az első amit egy fiún megnézek, az a szeme, aztán a kézfeje, nem tudom miért, de szerintem ezek amik először meg tudnak fogni xD

ÜDV

2018. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos, nálam a probléma ott kezdődne ha felszedni akarna. Nem szemét, vagy egy zokni vagyok, amit fel lehet szedni.


Szemtől szemben jobban szeretem a dolgokat, ezért ha van lehetősége rá, akkor élőben, viszont ha mindketten otthon vagyunk, vagy messze, akkor facebook.

Mit mennyire lényegre törően? Ismerkedni akar, szerelmet vallani, vagy szimplán játszadozni? Nem volt még kapcsolatom, viszont csak és kizárólag olyannal jönnék össze, akit egyrészt szeretek, másrészt viszont szeret, és ami még hozzátartozik, komolyak a szándékai. Ezt nem úgy értem, hogy házasság, házasságig nincs szex és hasonló vallásos sz@rok. Mindössze nem fellángolásból, nem próbából, és nem csak azért is akarna velem összejönni. Házasság pedig engem nem érdekel, mert az csak egy darab papír, a lényeg, hogy mindig szeressük egymást, és számíthassunk egymásra, mert társak lennénk. Viszont válaszolva, legyen lényegre törő, akármit is értesz ezalatt.

Kinézetét illetően fogalmam nincs, mivel még sosem tetszett egy fiú (és lány) sem, viszont az tudom, hogy legyen vékony, pontosabban ne legyen telt/dagi.


16/l

2018. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát én nem mondanám dagadtnak magam mert magas vagyok csak a széles válaimtól olyan mintha vastag lennék( meg a súlyzózástól)

Hát a szemem az világoskék

2. Bocsi a ,,szedni" kif. Hirtelen ez ugrott be.

És először élőbe elhívni valakit valahová vagy sétálni es beszélgetni?

2018. ápr. 22. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:

A ,,felszedés" szerintem elég hülye szó, ha ismerkedni akarna azzal nincs semmi baj, ha személyesen oda mer hozzám jönni, akkor az plusz pont, mintha csak facen merne írni, miután találkoztunk már személyesen.

Természetesen, ha személyesen nem ismer, akkor az megint más.

Ha élőben odajön, akkor nyilván beszélgessünk, legyen közös témánk, esetleg kérdezze meg, hogy ráérek-e valamikor, vagy valami, találkoztam ilyennel, nem sokszor, mert ritka az ilyen, de van!

A kinézet fontos, de nem a legfontosabb, ha belsőre megfog, akkor a külseje annyira nem érdekel, ha nem 40 kg-s páwa gyerek, térdig érő ülepű nadrágban.(Bár az ilyenekkel még beszélgetni sem állok le.)

2018. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 18/L. Utolsó voltam.
2018. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszene, ha élőben kezdenénk ismerkedni, és itt az "ismerkedni" szón van a hangsúly. :) Helyből mínusz pontokkal indít nálam az illető, ha csak annyit képes kinyögni, "Jó a segged, kő kóla?".

Mivel nem vagyok az a tipikus társasági ember, tehát egy teljesen ismeretlen fiúval szemben nyilván kevésbé leszek nyitott, mint pl. egy évfolyamtárssal vagy iskolatárssal. :)

A kinézet pedig annyira nem érdekel, csak egy kikötésem van: legyen egy fokkal szebb, mint az ördög. :D

Egyébként szeretem, ha egy fiú okos és humoros, nálam ez a két tulajdonság viszi a prímet, ha fiúkról van szó. Persze, az is jól tud esni, ha figyelmes, meg az sem gond, ha kicsit perverzebb az átlagnál, én is az vagyok. :D

15/L

2018. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!