Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ha egy fiú leszólít...

Lányok! Ha egy fiú leszólít titeket, akkor a kisugárzása/kiállása a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ez akár fontosabb is lehet, mint pl. az hogy a pasi mennyire jóképű vagy izmos? Kisugárzás/kiállás alatt azt értem, hogy mennyire magabiztos az adott fiú, mennyire tűnik határozottnak, mennyire mer mosolyogni stb.

2018. ápr. 22. 22:01
 1/3 anonim válasza:
100%
A kisugarzas nyilvan fontos, de nekem pl az is szamitana, hogy ne legyen nagykepu es ne ugy szolitson le, hogy mennyi az ido mikor a kezen ora van😂 Az ilyen nagyon gaz. Meg ez persze a lanytol is fugg, mennyire szimpatikus neki a fiu pl.
2018. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fontosabb. Meg ha külsőre nem is 10/10, de ha érdekesnek találom akkor alakul bennem a kép is. Nem vagyok előítéletes egyáltalán, de nem tehetek arról hogy látok és egyből asszociálok valamire :)

A viselkedésből nagyon sokminden szűrhető le szerintem/nekem.

2018. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bóhócának a mérete.
2018. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!