Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan van ennyi ismerősötök?

Honnan van ennyi ismerősötök?

Figyelt kérdés
szó szerint az összes ismerősömnek ezer ismerőse van fb- on.nekem 150. mindenkit 50-100-an likeolnak ha kirak képet,engen kb.3- man.ez lelkileg leamortizáló,s mivel az50-60 eves korosztaly is ilyen népszerű,es a saját anyám is( messze lakik) az önértékelésem oda van.pedig tudom hogy mások is ugyanazokkal találkoznak,meg beszélnek,most ha idegeneket bejelölnék nen hiszem hogy többen like- olnának,tudom van élet ezen kivül,ritkan is jarok ,de vannak akik szinten ritkan vannak es ritkan tesznek kepet megis ugyanugy 50 like.csak nem ertem hogy csinalják.van aki eltudná mondani mi az oka? akinek ezer ismeröse van,honnan szerezte őket,munkatarsak osztalytarsak az nem sok...és hogyan lehet probalkozni hogy en is nepszerü legyek? a szepseg nem minden.24 éves lany vagyok,sajnos félénk.
2018. ápr. 23. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Micsoda q-va nagy probléma. Megmondom, őszintén irigyellek.
2018. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Tudom, hogy nem közvetlenül a kérdésedre válaszolok, nem tudok sajnos, mert nekem nincs facebookom, teljesen más a beállítódásom.


Viszont nem a kérdésben és a leírásban megjelölt dolog az igazi problémád és ez világosan látszik.


"engen kb.3- man.ez lelkileg leamortizáló"


"önértékelésem oda van"


Önértékelésed sosem volt, ha kívülről várod az értékeléseket.Ez a te igazi problémád.A helyedben azon gondolkoznék el, hogy miért van szükségem a mások általi megerősítésre.


A valódi önbizalom belülről fakad és nem remeg meg ha nem kap figyelmet.

2018. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elõbbi válaszokkal.

Amúgy képzeld, sok olyan ismerõsöm van, akik nem “népszerūek”(értsd: nincs sok like-juk fb-on, nem kívánnak a társaság középpontjában lenni), mégis érdekes, értékes embereknek vannak számon tartva általánosságban.

Nem értem hogy mi olyan nagy dolog számodra a népszerūségben? Hollywoodból is azok a sztárok a legnépszerūbbek, akik sok botrányt keltenek, szándékosan felhívják magukra a figyelmet. Nincs ebben semmi különös. Egyes népszerū ismerõseim olyan emberek, akiket sokan utálnak, többnyire csak abban jók, hogy nagyszájúak, attention-seeker viselkedés jellemzi õket. Nem értem, hogy mi olyan kétségbeejtõen és irigylésreméltóan nagy érték neked ebben:).

2018. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit kételkedem abban, hogy 24 éves vagy 😃


Extrovertáltak. Lételemük, hogy csevegjenek egyfolytában. Felesleges dolgokról. Aztán persze ha véletlenül megtudnák egymás nevét is, akkor már ismerősök lesznek facen. De ettől még ugyanúgy nem ismerik meg egymást az utcan. A likeok meg csak a látszat. Ilyen embereknél legalább a fele azért likeol, hogy aztán visszakapja. De az ismertségük felszínes marad. Nem sok hasgna van neki. Sőt, eltelik 3-4-5 év, hogy nem találkoznak, és már fel sem ismerik egymást az utcán. De közben ugyanúgy likolgatják egymást, mert azt hiszik, ettől lesznek valakik.


Egy introvertáltnak nincs helye ebben a világban. Ők mély barátságokat kedvelik, az erős köteléket, a nagy bizalmat. Ha te is ilyen vagy, akkor nem szabadna számítania, hogy hány értéktelen felszínes kapcsolatod van, mert úgysincsenek hasznodra.

2018. ápr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!