Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj, ha kellemetlen beszélnem...

Baj, ha kellemetlen beszélnem általában bármilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Még elég fiatal vagyok, de se négyszemközt, sem nagyobb társaságban nem vegyülök el, még akkor is ha osztálytársaimról, vagy barátaimról van szó. Nehezen barátkozom, és ha bárkki is oda megy hozzám, vagy csak meg kell szólítanom valakit, azonnal dadogom, és csak annyit tudok kinyögni, hogy ő-á-őőő. Még néha a legjobb barátaimnál is előjön ez.( interneten teljesen nyílt vagyok, csak élőben vagyok ilyen.) Hogyan tudnék ,,leszokni" erről?

2018. ápr. 24. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Magadra ismersz?

2018. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-22 kivétellel (pl. nem érzem azt hogy mindig csak engem figyelnek, vagy hogy csak velem történhetnek ilyenek [azért jól körbe szoktam nézni hogy figyel-e valaki, viszont nem szoktam azt érezni]) de igen. Köszönöm a gyors választ c:
2018. ápr. 24. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia én 14 éves korom óta vagyok szociális fóbiás, de már kezdek "leszokni" róla és teljesen az ellentettjére kezdek fordulni :D De a kommunikálás nálam is akadozik :/ Dettó ugyanúgy nem tudok megszólalni mint te, és olyan rossz :D Az talán segíthet neked hogy próbálod a lényeget előhozni és nem figyelsz semmire miközben beszélsz csak arra amit mondasz. Pl megakadsz,remegsz vagy ilyesmi. Nálam beválik :D
2018. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16F :'D
2018. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 he84 ***** válasza:
Én is nagyon nehezen ismerkedek kint élőben, de a neten sokkal könnyebben, jobban megy a dolog. Bár én azért nem rettegtem szólni a barátaimhoz élőben, az egy kicsit fura, persze megértem azt is, ha neked és más hasonló embereknek is probléma ez, van ilyen és nem lehet könnyű. Szerintem az idő, a kitartás fog segíteni ebben, ha nagyon elhatározod magad és bátrabban próbálsz viszonyulni a dologhoz. Tudom hogy mondani könnyebb, mindenesetre hajrá!
2018. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönömma válaszokat :D 3# nálam néha előjön, hogy nem figyelek semmire, és csak mondom a mondanivalómat, de ez is nagyjából csak 5 percig tart, utána kezdek csak figyelni a környezetemre, illetve akadozni.
2018. máj. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!