Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A tanctanfolyamos oldalakon...

A tanctanfolyamos oldalakon csupa olyan embertol van tortenet, akiknek rohadt sok idejuk van 8 ora melo utan meg este 6-ra egy ketoras salsa orara menni. Ezt hogy oldja meg, akinek estere log a bele es orul, hogy vegre bezuhan az agyba?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
... Hát estére lóg a bele és örül, hogy végre táncolhat egy jót, amitől feltöltődik és levezeti vele a stresszt.
2018. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra, hogy miért nem de 10-kor van a tanfolyam?

Mert akkor a mostani résztvevők dolgoznak.

.

Minden tudásért, így a tánctudásért is áldozatot kell hozni.

2018. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még csak egyetemre járok, sokszor az is van 8 óra, de így is heti 5x járok táncolni, mert nekem az a kikapcsolódás. Egyáltalán nem kapcsol ki, fáraszt le fizikailag ha otthon ülök a kanapén, nem látom semmi értelmét, nekem az a boldogság ha jól kiizzadok mindent a hosszú nap után és nyugodtan tudok aludni. És így legalább valamilyen alkotó tevékenység is van a mindennapokban.
2018. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kosz a hasznos es egyoldalu valaszokat. En elsosorban nem azok valaszaira szamitottam, akik szingli pasik, heti otszor akarnak baszni, basszak a rezet az egyetemen, egy szaros ugyfelszolgalaton dolgoznak, unjak az eletuk es a munkajuk.
2020. aug. 5. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!