Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ballagásra hogy készüljek fel...

Ballagásra hogy készüljek fel lelkileg?

Figyelt kérdés
Magántanuló vagyok, osztályközösségem miatt. Laktózérzékeny lettem idegi okok miatt, túl stresszes volt olyan emberek között lenni akik állandóan bántottak. Persze, mint mindenhol, amikor egyedül vannak akkor ártatlan angyalként viselkednek velem, viszont mikor csoportban, szét szekálnak, hazudoznak rólam és beszólogatnak de olyan durván, hogy valójában leírhatatlan. Valójában semmi olyan okuk nem volt a piszkálásra, csak nem akartam hozzájuk tartozni (nem akartam cigizni, drogozni, meg stb.) Van egy-két barátom az osztályban akik normálisak de őket és a lányokat leszámítva őszintén.. mit kezdjek magammal? Miket fognak mondani? Ballagás közepén ott fognak röhögni rajtam és piszkálni míg ordítok egyet?
2018. ápr. 27. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem kötelező részt venni rajta
2018. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Már ne is haragudj, de neked üldözési mániád van a kérdésed alapján!
2018. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általános iskola vagy középsulis ballagásról van szó? De egyébként meg nehogy ezen görcsölj már, hisz a ballagás után mindenki megy máshová, lezárul egy korszak. Ha meg beszólogatnak, kit érdekel? De tudod, én nem sok esélyt látok rá, mert szerintem mindenki magával és az eseménnyel lesz elfoglalva. Na meg ott lesznek a szülők is, azok előtt meg nem mernek ugatni a gyerkőcök.:)
2018. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Pont hogy töltsön el boldogsággal, hogy megszabadulsz ettől a közösségtől. Ne görcsölj semmin se, kétlem, hogy bárki is beszólogatna, hidd el, mindenki saját magával, a családjával, a fotózkodásokkal lesz elfoglalva. Eleve tömeg lesz, csomó tanár, rokonok, nem lesz idő meg alkalom arra, hogy szekáljanak bárkit is.
2018. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megkönnyebbültem, és ezekbe bele se gondoltam. De leírhatatlan, hogy milyen borzalmas ez a közösség.
2018. ápr. 29. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán az első alkalomkor kellett volna alaposan kiverned a hisztit , és nem hagyni , hogy ennyire elfajuljon a dolog . Es megértetni velük , hogy

ezt nem kedveled, ha tovább folytatják, nagyon durva fogsz lenni .

De mostmár szabadulsz tölük , fölösleges foglalkoznod veluk .

2018. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!