Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan leplezzem azt, hogy...

Hogyan leplezzem azt, hogy mizantróp vagyok?

Figyelt kérdés

Nem kedvelem az embereket, idegesítőek és ha valakinek a társaságában vagyok, várom, hogy történjen valami vagy, hogy minél hamarabb elmehessek onnan. Kínosnak érzem a kommunikációkat, erőltetettnek és nagyon unalmasnak. Vért izzadva tartom fent a felszínes "hivatalos" (tanár, orvos stb) kapcsolataim. Állandóan csak akadályozó tényezőnek érzek mindenkit, akik csak megkeserítik az életem. Senkihez nem tudok közeledni és nem is akarok, csak akkor amikor már egyedül vagyok, de amint elmegyek valahová már nem leszek egyedül, így ismét nem akarok. Nincs semmilyen kapcsolatom senki felé, viszont nem szeretnék a középszerűség homályában megöregedni, úgy, hogy semmi értelme nem volt az életemnek, szóval akár már temethetem is magam, hiszen csupa ellentét vagyok, az ellentét pedig egy helyben toporog, mivel ha az egyik részem kibontakozni készül visszahúzza a másik, így életem végéig egy helyben fogok toporogni.


21F



2018. máj. 3. 18:59
 1/8 anonim válasza:
Kérj segítséget tunyacsáptól. Ő is gyűlöl mindenkit.
2018. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első nagyon hasznos választ írt, biztos tapasztalat :D


Eskü csak azért olvastam el a kérdésedet, mert nem tudtam mi az a mizantróp :0


Hát hallod, nehéz helyetben vagy :/

Szóval a lényeg, hogy nem szereted az emberek közelségét, szeretsz egyedül lenni, de ezt nem akarod megmutatni a világnak, mert nem akarsz magányosan élni. .. ha jól értelmeztem...


Pszichológusnál jártál már? Nem bántásból kérdezem, tökre őszintén mondom.

És sem szeretem annyira az embereket, de én inkább vagyok zárkózott az idegenekkel szemben.

Gondolom próbáltál már nem felszínes kapcsolatok fenntartani, barátaid vannak/voltak?

Szeretnél a későbbiekben családot? Mert ha igen, akkor muszáj leszel változtatni, mert a végén depressziós leszel...

2018. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már depressziós vagyok, gyakran jön elő a halál gondolata. Soha nem voltak barátaim.
2018. máj. 14. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagy probléma... :/ miből ered szerinted ez?
2018. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát abból, hogy az emberek bunkók. Egyszerűen némely embertől hányingert tudnék kapni. Szégyen vagy nem szégyen lenézem az embereket.
2018. máj. 14. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Másra gondoltam. Ért régebben olyan atrocitás, ami miatt ennyire megutaltad az embereket?

Magadat , mint embert elfogadod?

Szüleid?

Család?

(Tökre érdekel )

2018. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, sok atrocitás ért. Kialakítottam magamban egy képet, és azt érzem senkit sem látok szívesen bent.
2018. máj. 14. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet, remélem nem baj :)
2018. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!