Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék leadni magamról...

Hyfanni kérdése:

Hogyan tudnék leadni magamról egy hónap alatt min.5 kilót?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Anaerobic edzés
2018. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 he84 ***** válasza:
49%
Ha nem vagy 100 kg felett, akkor szerintem fogadd el magad úgy, ahogy vagy és ne mások miatt akarj lefogyni, ha netán ez a helyzet. Nem kell mindig mindenkinek egyforma alkatúnak, túl soványnak lennie, csak mert egyeseknek nem tetszik. Ráadásul lehet mögötte akár genetika is. De ha annyira fontos, akkor keress a Google-n fogyási módszereket, ám a legtöbb nem az igazi, vagy kérj tanácsot ismerőseidtől, barátaidtól. Mindenesetre ne kényszerből és ne mások miatt tedd, úgy sokkal rosszabb.
2018. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát végül is koplalással, meg különböző szerekkel le lehet gyorsan adni 5 kilót (főleg víz távozik a szervezetedből) de ez egyrészt egészségtelen, másrészt meg gyorsan vissza is jön nem csak az 5 kiló, hanem a duplája is.

1 hónapos fogyókúrákba nem érdemes belefogni, mert nincs sok értelme, viszont 1 hónap alatt egész jól megtanulhatod elfogadni magad...

2018. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak a szánalmas emberek törődnek bele a hibáikba.

A sikeres emberek ismerik a hiányosságaikat és tesznek ellenük.

Kérdező, menj el edzeni és hipp-hopp 1-2 év alatt úgy fogsz kinézni mint egy görög isten.

Csak az a lényeg, hogy kerüld a kardiót, mert nincs értelme (annak amit a legtöbb ember kardiónak hív, a rendesnek persze van értelme, de nem arra jó amire az emberek 99%-a használja).

2018. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 he84 ***** válasza:
Nem feltétlenül hiba az, ha valaki testesebb egyed, számítanak az egyéb okok, körülmények is, csak sajnos sok ember ebbe nem gondol bele, hanem elhamarkodottan ítél, leszól bárkit, aki testesebb, vagy bármi egyéb dologban más, ez szomorú és fura. Ha ő mindig is alapból legalább valamennyire testesebb volt, akkor nagyrészt genetika. És egyáltalán nem szánalmas az, ha valaki elfogadja önmagát úgy ahogy van. Inkább az a szánalmas, a szomorú. ha valaki nem tud másokat elfogadni úgy, ahogy vannak. Ha valaki nem szimpi, nem kell vele barátkozni, de leszólni, piszkálni se!
2018. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 he84 ***** válasza:

És mindenkinek vannak hibái, ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy akkor szinte minden hibát ki kéne javítani, ez butaság. Senki és semmi se tökéletes, nem lehet azzá válni. Törekedni lehet felé, de értelmetlen és csak önáltatás, mert nem lehet tökéletessé válni. Ráadásul bizonyos esetekben jó néhány ember szemében bizonyos hibák teszik érdekessé számukra a másik embert, legyen az illető akár barát, annál több. A hibától egyedibbek is tudunk lenni, ha meg mindenki egyformán, vagy hasonlóan egyforma, túl jó lenne, az unalmas, fura lenne.


És a 3. válaszolónak igaza van, sok vízvesztés lehet koplaláskor, ami nem jó. Vagy fogadd el magad Hyfanni és ne törődj azzal, hogy egyesek elítélik azt, ha valaki testesebb, vagy ha mindenáron fogyni akarsz, akkor válts olyan étrendre, hogy minden étkezésnél kevesebbet eszel és csak ritkán eszel hizlaló dolgokat, de akkor is óvatosan, nem sokat. Ez a legbiztosabb módszer, legalábbis sok esetben. Itt önuralom, akarat, kitartás és türelem kell. Ám hogyha genetikailag is testesebb vagy, akkor nem annyira fog menni, jó ha tudod ezt is, számítsd bele ezt is, ha így van. Ja és ne csak 1 hónapig tartsd ezt az étrendet, amit javasoltam, hanem évekig, illetve inkább minél tovább, így akár a kevesebb súlyodat is tarthatod, ha majd eléred. Kivéve ha majd újra híznál egy idő után, de akkor se jó ötlet majd hirtelen sok és nagyon hizlalót enned, különben hirtelen sok kiló mehet vissza viszonylag hamar.

2018. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ha ő mindig is alapból legalább valamennyire testesebb volt, akkor nagyrészt genetika"


Nálunk nem genetikának, hanem rossz szülőnek hívják az ilyet.

Kb 20 éves koromig egy dagadt disznó voltam, édesanyám tömte belém a szar kajákat.

Azt mondta mi ilyenek vagyunk(ő is kövér).

Aztán 19 éves koromban megelégeltem, többet nem ettem meg a kajáit, főztem magamnak normális ételeket és hipp hopp 1.5 év alatt lefogytam.

Elkezdtem edzeni is a miután lefogytam, a régi ismerőseim meg sem ismernek.

2018. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 he84 ***** válasza:
Akkor te nem vagy genetikailag testesebb, leginkább ezért tudtál jobban lefogyni. Hát pedig igenis léteznek genetikailag testesebb és kövér emberek is, akár hiszed, akár nem. Az hogy bizonyos szülők túletetik a gyerekeiket, az egy másik dolog. Nem a genetikát használtam fedésnek más okok helyett, hanem valóban létezik genetikai része is. Sajnálom azokat, akik nem hiszik el, hogy igenis lehet valaki genetika miatt is kövér már gyerekkorától kezdve. Van erre 2 példám is. Az egyik, hogy anyukám már gyerekkorától fogva duci, némiképp kövér alkat, pedig nem tömték, mindig is ilyen volt, most is az, de azért nem a legkövérebb. Aki genetikailag kövér, az nem tud fogyni, vagy csak néha nehezen egy keveset és ez nagyban attól is függ, hogy mikor és mennyit hízott rá pluszba különböző időszakokban a genetikáján kívül. Anyukám rendszeresen kint van, jár kel és mozog, mégse lesz soha karcsú, elmondtam miért és nem is eszik túl sokat, nem lusta. Elég nagy butaság ennél is általánosítani, hogy a legtöbb kövér ember lusta, igénytelen stb. Anyukám nem igénytelen, nem lusta, eléggé szomorú, durva hogy így megbélyegzik egyesek a testesebb, kövér embereket, némely emberek szüleit, rokonait, barátait, néha még a ducikat is. Plusz láttam korábban gyerekkori fényképet anyukámról, meg kamaszkorit is, azokon is kövér, duci alkat volt. A gyerek alatt kisgyereket értek, azt meg kétlem, szinte lehetetlen, hogy 2-3 éves gyerekeket felhizlalnak. A másik példám egy régi jó barátom, akit több mint 10 éve ismerek, ő is egy kövér alkat, valamivel kövérebb anyukámhoz képest, őt se tömték sose. Ő is főleg genetikailag kövér, gyerekkorától fogva ő is kövér, mackós alkatú ember volt, a ma napig is az, semmi bajom vele. Persze ő nála is lehet némi plusz súlyfelesleg a genetikán kívül, de ettől még nagyrészt igenis genetika! Anno ő róla is láttam gyerekkori fényképet, ahol valóban kövér, duci volt szintén. Tudom róla, hogy némiképp szegényesen él, nem eszik sokat általában, sétálni is szoktam vele néha (nem a kövérsége miatt, hanem tali és egyéb célból), de több mint fél órás séták, általában másfél órásak, van hogy 3-4 órásak, mégse nagyon fogyott sose, pedig már legalább 2 éve rendszeresen sétálunk, kirándulni is voltunk néha az utóbbi időkben. Igenis genetika és teljesen elfogadóm őt mackósan, kövéren. Nem kéne általánosítani, elítélni, lenézni a kövér embereket, hogy szinte mindegyik lusta, igénytelen, sokat eszik, mert nem így van!
2018. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Havi 1 kilókat fogytam az elején, és elég keményen megdolgoztam minden kilóért(azért egy 120 kilós ember elége be van határolva hogy mit tehet egyáltalán).

Én is endomorf vagyok(genetikailag kövér ha úgy tetszik, széles csípő könnyen hízó has stb), de most ez nem kifogás, hogy ha azt mondta a gép akkor nem lehet lefogyni. Dehogynem, sőt úgy az igazi kihívás.

Plusz nem árt ha rendesen étkezik az ember, gyerekként olyan szinten le volt lassulva a szar kajáktól az anyagcserém, hogy heti 1 max 2 alkalommal mentem wc-re, most pedig már rendesen. Sokkal nehezebben is jönnek vissza a kilók.


Kifogásokat mindig lehet gyártani, ha valaki nem akar lefogyni az nem fog. De kérdező le szeretne, hagyd neki ne tömd hülyeségekkel a fejét, mint hogy a kövér "embereket" is el kell fogadni

2018. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves ill. segítő szavakat ..tanácsokat ..még csak 16éves vagyok de 89kilo egy ideig nem törödtem vele és próbáltam elfogadni ..de egyre nehezebben mennek egyszerű dolgok ...és különböző egészségi problémák kezdtek rajta.m előjönni ezért szeretnék lefogyni ....tehát mégegyszer köszönöm szépen! :)
2018. máj. 6. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!