Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinek milyen társasági élete van?

Kinek milyen társasági élete van?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Néha szeretem magam társaságát. :D
2018. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát elég gyér. A munkatársaimmal elvagyok, az a havi 1 afterwork "üljünk be valahova" olyan, hogy csak azért megyek hogy ne lógjak ki. Van pár közeli jó barátom és velük jól érzem magam, felszabadult vagyok stb de amúgy ennyi.
2018. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nulla! Munkahelyem a saját családi cégünk, úgy hogy ez kilőve. Az a két barátnőm akivel jól tudtam magam érezni, csavarogni, bulizni stb azok meg lefialtak úgy hogy itt állok 23 évesen megkecsmeredve. Még jó hogy van egy párom akiből nem sokat látok mert sokat dolgozik úgy hogy este 9-10től reggel 8-ig velem és ebből kifolyólag sehová se tudunk elmenni. Úgy hogy az én társasági életem csodálatos.
2018. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A madaraknak néha visszabeszélek, ennyi.
2018. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jóban vagyok az anyámmal, meg van egy barátom, mi kell még, nekem több mint elég.
2018. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van a párom, kutyáim, macskák, teknősök, halak, méhek. Ez így nekem egész jó társaság.
2018. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok barátom van, találkozom velük hetente többször, a szüleimmel is majdnem minden héten. Járok sörözni, étterembe, színházba, beszélgetésekre, előadásokra. Majdnem mindig emberek között vagyok.
2018. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi az a társasági élet? :(
2018. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen. A családomon kívül mással nem tartom a kapcsolatot. A legtöbb ember jelenléte frusztrál, kényelmetlenül érzem magam mellettük...
2018. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A legközelebbi barátaim messze élnek tőlem, régen egy nagyon szoros társaság voltunk, de mára már mindenki máshová költözött az EUn belül, jómagam is elköltöztem (és egyedül jöttem ki). Velük így csak évente néhány alkalommal tudok találkozni, ilyenkor valamelyikünk látogatja a másikat pár napra, ill. szoktunk együtt utazni is évente 1-2 alkalommal. Skypeon is beszélünk néha, de inkább ezeket a személyes találkozásokat igyekszünk megoldani. Itt, ahol élek, inkább felszínesebb haveri kapcsolataim vannak, de egy lánnyal össze is barátkoztunk, vele/velük általában hétvégente összefutunk és beülünk valahová vagy épp elmegyünk moziba, gasztrofesztiválra, sétálni, kirándulni, túrázni, koncertre, ami éppen akad és érdekel. Annyira nincs nagy igényem társaságra, heti 1-2 alkalom bőven elég, de simán van, hogy kimarad pár hétvége.
2018. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!