Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék jóban a lány...

Hogyan lehetnék jóban a lány osztálytársakkal?

Figyelt kérdés
Soha nem bántottam őket, de nem sokat beszéltem velük. Nem akarom őket felszedni, csak barátjuk akarok lenni. Mit csináljak? Legyen ultra kedves vagy mi? vicces legyek? ilyesmikre gondoltam, de ti mit gondoltok erről?

2018. máj. 7. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor haverkodnak veled ha jó pasi vagy. Ha mondjuk kövér vagy és szemüveges akkor hiába vagy te kedves meg vicces nem fognak veled barátkozni se.
2018. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dehogy,szerintem attól még,hogy szemüveges vagy,vagy kövér,simán lehetnek lány barátaid.A személyiséged kell meggyőzze őket,lássák,hogy te más vagy,mint a többi fiú,ha vicces vagy azt a lányok szeretik,meg ha hogy is mondjam,ha meghallgatod őket.Sok sikert! Remélem találsz új barátokat. :)
2018. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!