Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Visszahúzódó, társaságkerülő...

Visszahúzódó, társaságkerülő férfiak! Ha valaki egy hosszú üzenet vagy levél formájában leírná, hogy mennyi mindenért hálás nektek, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Apróságokra kell gondolni, amire az emberek általában nem is nagyon figyelnek. Egy kis segítség valamiben, vagy egy kedves szó, egy vicces eset, amivel feldobtátok valaki napját, stb. Ha ezeket összeszedné az illető és leírná vagy elmondaná nektek, jólesne számotokra?
2018. máj. 15. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy ilyesmi ismerősöm, bár ő a baráti körében nem visszahúzódó, csak az új emberekkel az, szóval elvan a saját közösségében, és neki az kb. elég is. Nekem segített dolgokban, és ezt meg is köszöntem neki. Örült a visszajelzésnek, de nem cseveg, tehát továbbra is tartózkodó maradt.
2018. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

“jaj ne, ez meg mit akar, minek nyomul”

Nagyjából ilyesmit. Cukiságnak szánod, de ha nem jössz beaz illetőnek, akkor ellenkezőleg fog elsülni.

2018. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha normalis keretek kozott beszelgetve csinaja akkor igen.

Ha gyerekkoratol kezdve mindent pontokba szedve szedne ossze akkor nem igazan ertenem minek. Ennek a joleso erzeshez semmi koze.

Akkor esik jol valami foleg dicseret ha olyantol kapom aki normalis vagy felnezek. Ha egy kisgyerek dicser meg hogy ugyes vagyok max mosolygok.

2018. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Nem szerelemről van szó. Ha arról lenne, másik kategóriába írtam volna.


#3 Ennyire nem lennék elvetemült, mert nyilván nem akarom zaklatni. Egy ismerősről van szó, akinek most jelentősen megváltozik az élete és "útravalónak" szánom az erősítő szavakat. Korábban én is kaptam ilyet és nehezebb napokon bizony jó volt ezeket elolvasni, erőt adtak.

2018. máj. 15. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jólesne. Persze, ha nem túl hosszú.
2018. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!