Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tim Bergling miért jön be...

Tim Bergling miért jön be annyira a nőknek?

Figyelt kérdés
Nők siratják hetek óta az instagramon, sírnak..mert azt hitték ez a srác feleségül veszi őket..
2018. máj. 16. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Who dat?
2018. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Avicii: sikeres, népszerű, gazdag, tehetséges, szőke, kék szemű férfi volt. Ezért jött be a nőknek.
2018. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nők? Szerintem meg inkább az, aki szerette a zenéjét, akinek jó barátja volt. Nemtől függetlenül. RIP. -

Bár én nem követek idióta instagramos pinákat.

2018. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ja, az a cica fejű Slim Shady.

Én is sírnék, ha az lenne a férjjelöltem.

2018. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Fáj, hogy nem téged siratnak hülyegyerek?
2018. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Najó ezt hagyjuk, minden sztárnak vannak rajongói akik szeretik, te mit szólnál kérdező ha meghalna a kedvenc énekesed és elhordanának mindennek csak mert nekik nem volt az? Vagy csak a mai énekeseknél divat? Annyira utáljuk a trendit hogy nyugodtan elmondunk mindennek egy halott embert csak mert nem szerettük a zenéjét? Akkor most oké ha az összes Prince vagy David Bowie rajongót búzának nevezem az énekest meg úgy mindennek csak mert olyan zenét játszottak ami nekem személyesen nem annyira jön be?

Amúgy nem vagyok Aviici fan, 1-2 száma tetszik de attól még nem érzek rá igényt hohy belerúgjak másba.

2018. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!