Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Oroszokkal, ukránokkal hol...

Oroszokkal, ukránokkal hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Budapesten és Balatonon?
2018. máj. 17. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Milyen ostoba kerdes ez? Valoszinuleg ott ahol vannak oroszok es ukranok. Sot! Mondok jobbat. Facebook-on.
2018. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szomszédomban vannak ukránok. gyári vendégmunkások XD
2018. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj dolgozi a legközelebbi gyári melóshelyre. Van már belőlük mint sz**on a légy. :)

Nem vicc, én nehézfémipari helyen vagyok és vannak köztük nagyon jó nők is, már eleve azt csodálom hogy ilyen "modell" alkatú nők ilyen helyre jönnek. (TÉNY, magyar nőkből ez a fajta réteg húzná a száját meg nyivákolna az első óra után). Az ukrán nőcik nem nyivákolnak és nagyon jó az állóképességük. Én se hittem el elsőre, amíg életemben először nem láttam ilyet.

Egyetemet végeztek és vannak gyerekorvosok is köztük. Csak azt nem tudom mit keresnek ilyen emberek egy ilyen senki földi "lepra" üzemben, gyári sablon melót végezni?

Amúgy vannak köztük nagyon kihasználós nőcik. Az egyik műszakvezetőt eléggé kihasználta az egyik, igaz lúzer volt az már nem az én dolgom.

De azért légy óvatos, könnyen el tudják csavarni a férfiak fejét és nagyon pénzéhesek, kihasználósak.

2018. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.-nek, ha már Facebook akkor inkább VKontakte elvégre az az orosz/ukrán Facebook.(bár magyarok is használják)

Kérdezőnek: Próbáld meg interpalson.😊 Én is ott beszélgetek velük. (Oroszokkal) De ha annyira azt akarod, hogy egy helyet mondjunk, akkor ajánlom, mondjuk Oroszországot/Ukrajnát.😂 XD Viccen kívül a parlament környékén sok a turista, orosz/ukrán is van köztük.😉

2018. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!