Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Furcsa, ha sznobnak tartom,...

Furcsa, ha sznobnak tartom, azt aki diszkóba/bulikba jár fiatalon (kb.15-25 éves kor közöttiekre gondolok, bár nem hinném, hogy a 25 évnél idősebbek mennének már ilyen helyekre)?

Figyelt kérdés
Meg aki festi a haját, vagy műkörmöt csináltat magának. Vagy aki így randizgat.
2018. máj. 18. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Az irigység általános emberi tulajdonság, nincs baj vele csak ne hangoztasd.
2018. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudom megérteni, miért jó ennyire kategorizálni és általánosítani. Értem, hogy kikre gondolsz a kérdésedben, de ugye tudod, hogy nem csak az ilyen emberek járnak diszkóba vagy buliba? Amúgy én pl. ismerek rengeteg olyan 25-35 közötti nőt és férfit, akik rendszeresen járnak bulizni diszkókba, egyszerűen jól érezni magukat. Nekik ez a szórakozás, a kikapcsolódás. Másnak meg más. Miért kéne ezért egymást lenézni?
2018. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Andizsuzsi ***** válasza:
88%
Nem vagy tisztában a sznobizmus fogalmával.
2018. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
A sznob teljesen mást jelent.:-) A diszkó egyébként nem egy magasröptű szórakozás, ahogy a festett haj vagy műköröm sem értékteremtő, nem gondolom, hogy ezzel bárki többnek tudja mutatni magát, ahogy kevesebb sem feltétlenül lesz tőle.
2018. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
"Az irigység általános emberi tulajdonság, nincs baj vele csak ne hangoztasd."- Nem vagyok irigy. :=(D Egyébként még a diszkó, a műköröm, meg a műpilla, festett hajnál, csak a dohányzást utálom jobban, főleg, ha valaki szegény és akkor is szívja azt a szart.
2018. máj. 18. 18:51
 6/20 A kérdező kommentje:
Meg szintén ilyen 16 17 évesek randiznak, és a seggük kivan, mivel anyuci, meg apuci tartja el őket (tehát még nem autonómok)? Tiszta gáz egyébként. Legalábbis engemet irritál, ha randizni akarnék, oszt még tojáshéj van a seggemen.
2018. máj. 18. 18:56
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne randizhatnának? A randival semmi baj nincs önmagában, mégis hogy tanulja meg az ember fia/lánya, hogyan kell kezelni a másik nemet? Hát úgy, hogy ismerkedik.
2018. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
"Miért ne randizhatnának? A randival semmi baj nincs önmagában, mégis hogy tanulja meg az ember fia/lánya, hogyan kell kezelni a másik nemet? Hát úgy, hogy ismerkedik." - Én még nem randiztam, de biztos tudom kezelni a másik nemet.
2018. máj. 18. 20:52
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerkedtél még "úgy" akkor honnan tudod, hogy tudod kezelni?
2018. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ezek olyan dolgok, amiket akár iskolapadban is meg lehet tanulni. Ill. alapból benne vannak a férfiban, meg a nőben is. Tulajdonképpen eléggé általános dolgokról van szó. PL.: a nőknek elsőbbséget szoktak adni. Meg ilyenek. Most ahhoz, hogy valaki az ilyeneket gyakorlatba át tudja ültetni, gyakorlatilag nem kell gyakorolni sem, mivel nem igényelnek sem kézügyességet, sem rutint. Ez nem olyan mint a gépírás, vagy a hegesztés. Főleg a férfi, (vagy nő) ha szerelmes a másikba akkor az ilyen jellegű gesztusok természetesen mennek úgymond "maguktól".
2018. máj. 18. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!