Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kollégista lányok! Nektek...

Kollégista lányok! Nektek mennyire okoz gondot a koleszban való kakilás? Inkább keresitek a legnyugodtabb pillanatokat, vagy nem nagyon zavar titeket, hogy esetleg mások is vannak a falak túloldalán? Vagy esetleg másokkal együtt mentek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Pervert alert
2018. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Csoportos kaksizás :DDD hát ez jo
2018. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nonoga válasza:
73%
Én 2 éve vagyok koleszos, de mindig igyekszem akkor menni ha más nincs... :) Engem zavar sajna. Csak pisilni megyünk együtt maximum.
2018. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó, a kollégiumi élet gyönyörei!

És ilyenkor óhatatlanul eszembe jut sorkatonai szolgálatom (nem mai gyerek vagyok, ebből is látszik), ahol is vagy 120 embernek volt 4 vécé, amit a többség a reggeli ébresztő és a sorakozó közötti 20 percben használt (mert máskor nemigen volt mikor és hol kimenni). A feladatot némileg nehezítette (vagy a gyors váltást könnyítette, ez nézőpont kérdése), hogy a vécék ugyan el voltak választva egymástól fallal, de ajtó már nem volt rajtuk. Egy idő után nem zavart senkit... :)

2018. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem nagyon zavar, csak akkor tudok ha egyedül vagyok
2018. máj. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!