Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jóba vagyok többbaràti tàrsasà...

Jóba vagyok többbaràti tàrsasàggal is az egyetemen. De sose hív el senki közös programokra, szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Mindenkivel kedves vagyok és próbálok segíteni is, ha tudok, de ennél több nem történik, hogy pl elhívjanak bulizni stb.
2018. máj. 24. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Neked kell érdeklödni . Vagyis ugrálni körülöttük. Hogy menj buliba ilyesmi keltsf föl a figyelmedet rájuk. Bárnvan sanszom hogy az egyetemisták nagy része bulizós kocog
2018. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen az egyetem. Ott az emberek egymásnak csak az egyetem részét jelentik, amint kilépnek a kapun, bent hagyják az összes egyetemi dolgot, beleértve a szaktársakat is.

Tisztelet a kivételnek.

2018. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te egy tipikus "people pleaser" vagy. Nem szabad mindenkivel kedvesnek lenni. Aki tudja magáról, hogy szar alak és azt látja, hogy valaki kedves vele, az automatikusan elutasítja azt a valakit.

Azt nem lehet megmondani kivel hogyan viselkedj. Inkább próbáld azt visszaadni, amit kapsz másoktól.

Egy híres író írt valami olyasmit, hogy csak azt a szeretetet viszonozzuk, amit szerintünk megérdemlünk.

Majd küldj képeslapot.

2018. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma mar a bulizok egy resze megy bulizni budapesten. Menj te is egyedul es ott talalsz uj cimbiket.

N

2018. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj fordított helyzetben gondolkozni és ne arra várj, hogy elhívjanak, hanem inkább te hívd el őket bulizni és akkor utána nagyobb esély van arra, hogy téged is elfognak hívni majd.
2018. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!