Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyám a minap azzal jött hogy...

Anyám a minap azzal jött hogy kölcsön tudnám-e adni az egyik ismerőse főnökének a gyerekének a bukósisakom. A főnöke a bolt tulajdonos, valami kínai csávó. Ti mit tennétek? Én nem szívesen adnám kölcsön.

Figyelt kérdés

#tanács #kínai #fogáhozveri
2018. máj. 24. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vadidegennek bukósisakot? Nem hiszem, hogy kölcsönadnám, ez azért elég privát tárgy s nem higiénikus akárkinek kölcsönadni. Pedig az ilyenekre nem sokat adok, de mégis. Bukósisakot, motoros ruhát nem adok kölcsön, motort kizárólag megbízható, nagyon közeli családtagnak és neki is csak akkor, ha NAGYON muszáj s akkor sem szívesen. Ezek személyes tárgyak.
2018. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A valaki akárkijének a szomszédjának semmit. Akármiylen a bőrszíne.
2018. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
én nem adnám, de te úgyis odaadod ha anyuci azt mondja:D
2018. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért sem, mert attól még, hogy a te fejedre passzol, nem biztos hogy a gyereknek is jó lesz. Ha meg nagy rá akkor csak tépi a szél a fején.. Mondjuk azt nem írtad hogy motor-e, de az sehogy nem jó ha kicsi, szorít meg az se ha nagy, lötyög. Esetleg ezzel takarózhatsz.

(Mondjuk anyukádnak is hogy jutott eszébe hogy az ismerősének az ismerősének a gyerekének....)

2018. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy nem. Te legalább mondhatod. Nekem anyám egy időben gyakorlatilag kölcsönkönyvtárat üzemeltetett az én könyveimből, sokszor ha kerestem egy könyvet és kérdeztem, hogy hol van, megkaptam, hogy "a Marinál az ügyfélszolgálaton" vagy a "Móninál a követeléskezelésen", piszok idegesítő volt.
2018. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Soha. Próbáld elképzelni, hogy beletüsszent.
2018. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tüsszentésre pont nem gondoltam, csak igen esetleges tetvekre (erre azért kevés az esély, de ki tudja?) és beleizzadásra... De meg is karcolhatja, rárakhatja sáros lábtartóra... Vadidegen, nem tételezek fel róla semmi jót.
2018. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, nem kérdeztem pontosan, nem motoros, hanem biciklihez való bukósisakról van szó.
2018. máj. 25. 21:00
 10/12 anonim válasza:
100%

Neeeeeeeeeeeee!

aláírás:Apád

2018. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!