Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » "A Facebook arra kéri a...

"A Facebook arra kéri a felhasználóit, hogy ha meztelen képeket küldenek ismerőseiknek, akkor azt egyben küldjék el a Facebooknak is, hogy a jövőben elkerülhető legyen a képek kiszivárogtatása. " Ti elküldenétek?

Figyelt kérdés
A kérdés erejéig feltesszük, hogy már küldtetek meztelen képet korábban. (Hogy legyen tétje)

2018. máj. 24. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy. Olyan meztelen képet még nem küldtem, amin az arcom is rajta lenne, így gyakorlatilag akárki lehet a képen :)
2018. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látják ők anélkül is
2018. máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"hogy a jövőben elkerülhető legyen a képek kiszivárogtatása."


És mégis hogyan? A Facebook semmit nem tud tenni, ha Jancsika Julika képét kiteszi a netre vagy elküldi még 100 havernak.

2018. máj. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
nagy franc ez a cukorberg.
2018. máj. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még írd ki párszor...


Egyébként nem, nem küldök olyan meztelen képet magamról amin felismerhető vagyok. Pláne nem Facebookon.


#3: A Facebook már most is tud olyanokat, hogy bizonyos tartalmakat automatikusan szűr. Pl. az ISIS-es kivégzéseket se nagyon látod Facebookon és hasonlókat. Nyilván ezt terjesztenék ki (szóval nem lehetetlen)

2018. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Todboy ***** válasza:
100%
Nyilván nem továbbítanám a Facebooknak, az valami k.urva beteg lenne.
2018. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően ott értelmetlen a kérdés, hogy aki Facebookon ilyen képet küld, az tulajdonképpen alapból odaadja a Facebooknak.
2018. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!