Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ne legyek félénk, visszah...

Hogy ne legyek félénk, visszahuzodo mas emberek tarsasagaban?

Figyelt kérdés
Van 5-6 baratnom, akikkel tudok siman beszelgetni,de masokkal, foleg fiukkal egyszeruen semmi tema nem jon. Pl egy baratnom ravett hogy menjek ki vele es a fiuval akinek tetszik, es aki regen nekem ks tetszett, igy harman. Kb egesz vegig egy szot alig szoltunk es annyira szar volt. Az en hibam szerintem mert ok ketten tudnak beszelgetni. Szoval mit tudok tenni ez ellen? Hogyan valtozzak?

2018. máj. 26. 07:55
 1/5 A kérdező kommentje:
a kort elfelejtettem 15/L
2018. máj. 26. 07:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha olyanokkal találkozol, akivel még nem beszéltél, akkor az könnyebb úgy, ha csak ketten vagytok. ha már valakit ismersz x éve, akkor nem okoz gondot az sem, ha többen vagytok, mert ismeritek egymást.


én is ha megismerek valakit, általában először úgy akarok találkozni, hogy csak ketten vagyunk, és sokan ezt nem tudják felfogni, odahívnak egy 3. embert, aztán csodálkoznak, hogy szarul érzem magam, mert a 3. emberről még annyit se tudok, mint akivel találkoznék.

2018. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez az, en a fiurol semmit nem tudok, de a masik lany az egyik legjobb baratnom volt ezert gondoltam hogy tudunk majd beszelgetni de hat nem. Es orakig csak ultunk es mondtuk hogy jaj beszeljunk mar valamit..
2018. máj. 26. 08:09
 4/5 A kérdező kommentje:
meg irjatok kerlek fontos 😂 lehet privatban is tippeket
2018. máj. 26. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig én is ilyen voltam, aztán ahogy teltek az évek, kinőttem. Már felszabadultabb vagyok társaságban. Ezt csak úgy tudod legyőzni, ha minél gyakrabban mész emberek közé.
2018. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!