Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért pirulok el, ha szép...

Miért pirulok el, ha szép lányokkal beszélgetek, és mit lehet csinálni ez ellen?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni ez ellen? Emiatt nem is nagyon merek odamenni szép lányokhoz beszélgetni velük, mert érzem, hogy elpirulok :(


Pedig suliba feleléseknél szinte egyáltalán nem pirulok, még a vizsgán sem. :(



2018. máj. 26. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz angolul, akkor olvass egy kicsit: [link]
2018. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég ha rám néz egy lány , pedig már huszonéves vagyok :D
2018. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 he84 ***** válasza:
100%
Nem igazán lehetr ellene tenni. Inkább fogadd el, hogy elpirulsz. Ez nagyjából olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy hogyan nem mosolyogj, ha mosolyoghatnékod van. Ráadásul vannak, akik jónak, arinak vélik az elpirulást.
2018. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 ezek szerint még ki se lehet nőni ezt? :((


#3 Bárcsak találnék olyan csajt..:)

2018. máj. 26. 16:57
 5/7 anonim válasza:
100%

Miért akarsz ez ellen tenni? Ez aranyos dolog ;)

Na meg szerintem a lányok többsége ezt észre sem veszi.

Hihetetlen, hogy az emberek milyen kis apróságok miatt tudnak aggódni.

2018. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát azért nem akkora apróság, mikor teljesen vörös az arcom... és érzem is, + az is dob rajta, ha észreveszem, hogy vörösödök, mert akkor még vörösebb leszek :(
2018. máj. 26. 20:24
 7/7 he84 ***** válasza:
Akkor is kár ezen stresszelned. Fogadd el, hogy te pirulós vagy és kész. Ne törődj mindenki véleményével, hogy ki mit gondol róla, nem lehet így jól élni, hogy gyakran ezen stresszelsz. Ez olyan mintha mindig azon izgulnál kint, hogx vajon ki mit gondol a frizurádról, vagy a hajad színéről, esetleg a ruhádról. Nem lehet és nem is kell mindig mindenkinek megfelelni. És szerintem ari tud lenni a pirulás, engem nem zavar.
2018. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!