Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, nektek taszító az...

Lányok, nektek taszító az ilyesmi?

Figyelt kérdés
18 vagyok és nem járok bulizni, se disco, se fesztivál meg semmi ilyesmi, alapvetően is introvertált személyiség vagyok, nem érzem magam jól az ilyen helyeken.

2018. máj. 26. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne taszító? :)

Vannak hasonló lányok is, azok szerinted taszítóak?

Nekem személy szerint semmi bajom az ilyen emberekkel. Nem vagyunk egyformánk.

2018. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogy taszítóak. Csak mostanában eléggé loosernek titulálja a korosztályombéli lányok legnagyobb része az ilyen srácokat
2018. máj. 26. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azokra a kis nyaficicákra gondolsz, akik bamba fejjel lejtenek az utcán miközben affektálva picsognak valami irtózatos hülyeségen? :D :D Ők az életképtelenség mintapéldányai, így adj a szavukra.

Viszont: lúzer kérdésben tudhatnak valamit..... tapasztaltak.

36N

2018. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem taszító.. én is pont ilyen vagyok sose megyek sehova. Sokkal jobb otthon megnézni egy filmet vagy zenét hallgatni, éjszakába nyúlóan kockulni.17l
2018. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez pont vonz, mert én is ilyen vagyok. Inkább olvasok egész nap.
2018. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40 éves korodban úgy is kijön :D
2018. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem szimpatikusabb egy olyan srác, aki nem játssza meg a mekkora király vagyok előadást. Engem kifejezetten zavar, amikor látom, hogy egy srác egyszerre 2-3 lánynak teszi a szépet, vagy elhiszi, a heti bulizás miatt ő a világ közepe.

jó, nyilván nem ez jellemző sok esetben, de vannak ilyenek, de az ilyenekkel meg nem kell foglalkozni. Mindenki a saját kertjében tartson rendet, na. :)


20/L

2018. máj. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj, azt lehagytam, hogy a normális értékrendű lányok nem mások életével foglalkoznak. Tapasztalatom szerint az ilyenek mindig rosszmájúak, áskálódnak, vagy simán nincs jobb dolguk, hogy mással foglalkozzanak. Hidd el, gimi és egyetem alatt elég sok ilyet tapasztaltam. Vannak dolgok, amiket a zh-k és tz-k mellett el kell tudni engedni, ez is ilyen. :)
2018. máj. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!