Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha azt szeretnétek, hogy...

Ha azt szeretnétek, hogy köztiszteletnek örvendő emberek legyetek, (ha azt szeretnétek tehát konkrétan), ahhoz pedig támogatók kellenek kiket szerveznétek magatok köré? És mivel/hogyan?

Figyelt kérdés
Ha nem világos a kérdés kérdezzetek.

2018. máj. 27. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Értelmetlen a kérdés.
2018. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem nekünk kell kérdezni hanem neked értelmes kérdést kiírni. El vagy tévedve.
2018. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha köztiszteletnek örvendő ember lennék, akkor valamit elértem az életben, valami fontosat. Ha magamból indulok ki (kutató vagyok), akkor pl. feltaláltam a rák ellenszerét. Ehhez csak az adott cég "támogatása" (felvettek dolgozni, adtak fizetést, voltak műszereim stb.) kellett volna vagy esetleg egy pályázat elnyerése. Nem konkrét személy.

Innentől kezdve pedig senkit nem szerveznék be.

2018. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a kérdésben. A közösségért tegyél olyan dolgokat, amivel kivívod a tiszteletüket.
2018. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!