Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Így van esély, hogy kicsit...

Így van esély, hogy kicsit szociálisabb életem lesz?

Figyelt kérdés
Tudom csak akarni kell rzt az egész dolgot DE általánosból nem maradtakmeg a kapcsolatok így velünk nem járok bulizni, középsuliba meg lettek ugyan jó ismerőseim, de itt meg mindenki a kis saját csapatával ment nem osztályon belül, így aztán életem nagy részét a gép előtt töltöttem, még barátnőm se volt. Én se élvezem ezt a helyzetet , szeretnék én is eljárni csak hát egyedül frlmenni olyan megintcsak semmilyen, és nem egy buliba fog az ember SZERINTEM barágokra szert tenni. Azonban most egyetemre készülök a "nagyvárosba" és úgy tervezem kollégista leszek ezzel egy kényszerhelyzetbe hozva magam. Van reális esélye annak, hogy "lesz életem"?
2018. máj. 28. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanabban a cipőben járunk :D

Van egy pár kolis ismerősöm, és kivétel nélkül mind azt mondja, hogy ott bizony sok emberi kapcsolat születik, és hogy ne aggódjak azon hogy eddig nem volt túl pezsgő életem, egyetemen beindul majd. Ezeket tudom mondani neked is.

Plusz koliban könnyebb is lesz, mert nagyobb esélye van annak hogy totál idegen emberek közelébe kerülsz, és nem lesz az hogy mindenki valakivel, te meg egyedül, továbbá muszáj leszel barátkozni, mert kellemetlen lenne 2-3 évet úgy eltölteni egy épületben, hogy nem ismerkedsz senkivel.

Amit még mondani tudok, hogy majd az egyetem gólyatáborába mindenképp menj el. Nagyon jó programok szoktak lenni, és kiváló ismerkedési lehetőség. Lehet hogy mire kezdődik a suli és a koli, már lesznek is barátaid ;)


Melyik egyetemre szeretnél menni egyébként?

2018. máj. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, az egyetem plusz kollégium rengeteg ismerkedési lehetőséget nyújt. Csak élni is kell a lehetőséggel.
2018. máj. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hu köszi ez bíztató, akkor :) Hát igazából Debrecenben a Kossuth kollégiumon és a Vámorpécsin gondolkozok. Ti esetleg melyikről mit hallotattok? (még esetleg szóba jöhet a Campus is, de ott úgy tudom nem sok esély van a nyugodt tanulásra még éjszaka se meg olyasmit hallottam hogy nagy a szigor)
2018. máj. 28. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szintén Debrecenbe készülök egyetemre :D Programtervező vagy mérnökinfó. Attól függ melyikre vesznek fel. Gyógyszerészen van ismerősöm Debrecenben, körbekérdezgetek nála.

2018. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
xd Ez vicces mert én is pont oda készülök :d csak nem biztos, hogy meg lesz hozzá a pontom
2018. máj. 28. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:
250-280 körül van a minimum nem tudom pontosan. Szerintem egy olyan stabil 350-el már felvesznek, bár nem akarok elkiabálni semmit :D Ki tudja lehet osztálytársak leszünk :D Majd körbekérdezek mindenkit "Szia te tettél fel egy kérdést gyakorira május 28-án fél egykor?" :O :'D
2018. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!