Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha mikor az ember elmegy szórakozni, nem csak alkoholt iszik hanem mást is használ?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm azt mondja azért csinálja ezt,mert undorító,és kiábrándító mikor egy ember részegeskedik, esik,kelik,dülöngél egy buliban mert túl itta magát, és határozottan abszolult nem lesz semmilyen siker élménye ott akkor a nőknél,és még nem is fog emlékezni semmire sem. ha meg kevesebbet iszik akkor meg azért nem lesz siker élmény mert nem mer úgy odamenni semmilyen lányhoz sem.

Ha viszont mellé beledobunk egy sörbe egy negyed-fél tablettát,határozottan lehet siker élményed,csak rajtad múlik.

Nektek mi a véleményetek?

Régebben elítéltem az ilyen embereket meg engem is lökdösnek néha a buliban mert látják rajtam hogy nem csak ittam.

Viszont tegnap is elmentem bulizni és csak ittam,és bepunnyadtam és elálmosodtam,éreztem a fejemben az alkoholt nem pedig buli hangulatot csinált.

Pár ismerösöm azt mondta azért csinálja ezt mert igy van határozott siker élmény a lányoknál,nem mikor esel-kelsz és nem tudsz beszélni,vagy nem ittál még annyit hogy megszólisd és végül nem lessz semmi.

Mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?



2018. máj. 28. 17:57
1 2
 1/12 anonim válasza:

Én sokáig furcsáltam hogy nem éreztem magam jól a bulikban. Aztán mikor elolvastam ezt a cikket megnyugodtam.


[link]

2018. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Pár ismerösöm azt mondta azért csinálja ezt mert igy van határozott siker élmény a lányoknál"


Nos, a vadászat az oroszlánoknál sem jár mindig sikerrel. A gátlások levetkőzésében segít minden ilyen szir-szar, hogy egyáltalán el merjen indulni vadászni az ember fia, de ha már van barátnőd, akkor oldott leszel mellette vagy egész nap valaminek a hatása alatt kell lenned? Hmm...


Egyébként leszarom addig ameddig nem más italába dobálnak vagy csepegtetnek. Persze van egy határ, ahogy az alkoholnál is van.

2018. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nemaRendőrség ***** válasza:
27%

Drogok nélkül nem tudtok nőt szerezni?

Wow, sosem hallottam még ilyen szomorú dolgot

2018. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Régebben azt gondoltam (meg még most is) hogy csak azok használnak mást is akinek lelki sérülései vagy régebbi traumái vannak.És elitéltem őket. Aztán elemntem egy olyan buliba ahova csak az a réteg jár akik mást is csinálnak és egy furcsa dolgot tapasztaltam:

Nincs vitatkozás és verekedés, segítenek,ha megcsúszol a lépcsőn ki esett a pénztárcád és nem vetted észre.stb

Egy ivós buliban összevesznek s lányon a férfiak meg belekötnek egymásba és vitatkoznak,agresszívak.

Nem védem őket csak érdekesség.

Én legszívesebben csak innék, nem akarnék belefolyni más dolgokba,hogy lezülljek, de kicsit elgondolkodtam rajta hogy van abban valami igazság hogy van aki azért csinálja így mert ha csak iszik nem lesz olyan és akkora siker élménye csak kisebb.

2018. máj. 28. 18:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem ítélkezem, ki mivel tudatmódosít. Két alkoholista “nevelt” fel, nekem senki nem fogja megindokolni, hogy mivel jobb az alkohol a könnyűdrogoknál. Viszont szerintem ez is mennyiség kérdése, nem kel “esik-kel” szintre innod magad, mint ahogy a tabletta is ellenszenves hatást vált ki, ha már annyit vettél be, hogy nagy szemekkel, hülyén vigyorogva csikorgatod az állkapcsodat, abból már holtbiztosan nem lesz csajozás.
2018. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát ha szét ütöd magad abból abszolút nem, de sokszor az alkoholnál nehéz bemérni a dogot.én az arany középutat soha nem találom meg hogy mennyi az az alkohol mennyiség mikor teljesen felvagy oldódva,jó a hangulatod, de nem ittad le nagyon magad. még egy vodka,na még egy 10 perc múlva még egy aztán megint csak tántorgok...
2018. máj. 28. 18:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, hát nem igaz! Mondom, hogy próbálkozni kell! Mint a kiskutya! Nem megy először, próbálkozol megint, ellesed a nagyoktól, stb... Ha sokszor visszautasítanak akkor már nem érzed annyira cikinek. Hát nem igaz. Nem drogozni kell, hanem cselekedni lol!
2018. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen ebben abszolút egyetértek.

Csak kíváncsi lennék a másik réteg véleményére is azért..

2018. máj. 28. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el, egyszerűen csak nem értem.

Nekem abból, hogy valaki annyira el akar lazulni valahogy az jön le, hogy baromira nem elégedett magával és így próbál kicsit más lenni. Ha csajozás a cél, akkor ez szerintem egyáltalán nem vonzó. Nem csak az, hogy valaki iszik vagy 'drogozik', hanem a mögöttes tartalom is, hogy valamit ezzel kompenzálni akar, nem meri szimplán magát adni. Ha már ő sem értékeli magát annyira akkor én hogy tegyem meg ezt?

A sikerélmény, pedig szerintem nem az igazi, ha nem te éred el, hanem egy kissé túlpörgetett éned. (Gondolj bele, a nagyon beszédes éned megtetszik egy lánynak megbeszéltek másnapra egy találkozót, ott már feltehetőleg nem használsz semmit, ő meg nem fogja érteni hova tűnt a tegnapi srác.)

Ez csak egy vélemény, egyáltalán nem ítélek el senkit. Érdekes téma egyébként.

2018. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az igaz hogyha drogozol egy buliban akkor nyilván azért csinálod, mert nem vagy elégedett valamilyen szinten magaddal, én régebben elítéltem ezeket az embereket mert drogosok. De mikor a részeg ott tántorog a tánctéren, mellette a bedrogozott ember meg szinte jobban nyomja a táncot mint a michael jackson az úgy erős kontraszt.

Egyébként sokan azért használnak mást mert sokkal nagyobb energiát add, de a hátrányairól soha nem beszél senki,hogy ha nem is tudsz rászokni csak alkalmanként használod,azért kisebb befeszült,szorongós pánikrohamok előjöhetnek fényes nappal szerdán munkából haza fele full józanul. De tény hogy nagyobb energiát,és eufóriát add mint az alkohol.

Csak ebben az a veszélyes hogyha egyszer felrobbantottad a bulit a táncoddal,az élményekkel egy olyan estén,utána inkább hagynád az alkoholt a francba.Utána meg az lesz vége hogy nem is nagyon iszol csak mást csinálsz. Aztán mikor utána kipróbálod hogy megint csak iszol mint régebben nem add olyan energiát,csak megint dülöngélsz,és nem tudod most mit gondolj mi a jó akkor..

2018. máj. 30. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!