Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kaptam a barátomtól...

Miért kaptam a barátomtól hányingert? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Röviden és tömören már régóta szerettem volna egy barátot mert még sosem volt és szerettem volna megtapasztalni, hogy milyen is. És nemrég lett egy barátom (eléggé elsiettük a dolgokat mert egy távorban jött össze és már második nap megcsókolt..)akivel eleinte jó volt minden de aztán kezdtem megismerni és felfedeztem benne elég zavaró tulajdonságokat(ami gondolom minden kapcsolatban így van) a végén már rosszúl lettem attól ha láttam ha rámírt vagy ha egyszerűen csak rágondoltam! Szó szerint hányingerem lett tőle! Majd mivel nem bírtam tovább ezt az állapotot szakítottam vele... de azóta is hányingert kapok ha csak eszembe jut.. és azóta bármiféle romantikusabb dolgot látok hallok vagy elképzelek egy másik fiúval hányingert kapok. De miért van ez? És el fog múlni? Vagy velem van a baj?
2018. máj. 29. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Veled van a baj
2018. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy nagyon kiütközik az írásodból, hogy te tényleg nem voltál még szeretve.
2018. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Todboy ***** válasza:

Ez érdekes, a hányingeres tüneted nem egyedi eset, de ilyen szinten, hogy gondolatkor is előjön elég ijesztő.

Az első két barátnőmnél éreztem hasonlót, ha napokig együtt voltunk, annak ellenére, hogy szerelmes voltam/ szerettem. A mostani barátnőmnél ugyanakkor még sosem éreztem ilyesmit. Véleményem szerint tudat alatt érzed, hogy nem hozzád való, és a szervezeted így figyelmeztet.

2018. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Todboy ***** válasza:
Vagy még nem állsz készen, és élvezni akarod az egyedüllétet.
2018. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Mert az egész erőltetett szar volt.

Ha jársz valakivel, arról kéne szólnia hogy szeretitek egymást.


Te meg olyan embert engedtél magadhoz teljesen közel akit egyáltalán nem szerettél, így az egész egy hányadék erőltetett színjáték volt.


És mivel nem szeretted, ezért láttad a negatív tulajdonságait, a személyisége rossz oldalát. Így rohadt nehéz együtt lenni valakivel.

Ha valakivel összejön az ember, azért tud vele együttélni, mert a szeretet miatt nem látja/nem érdekli a személyisége rossz oldala.


Most pedig már annyira úgy érzed hogy az emberek akik romantikáznak, szerelmeskednek, hogy az is olyan semmitérő mint amilyet te tapasztaltál.


Ezt úgy képzeld el, hogy ha egyszer focizok és eltöröm a lábam az rettentően fáj, ezért legközelebb ha látom hogy más focizik instant az a fájdalom jut eszembe tudatalatt, ez miatt nagyon taszítónak tartom.


Leginkább akkor múlik el, ha normális párkapcsolatod lesz, beleszeretsz valakibe, vagy elgondolkodsz mélyen azon hogy hogy is volt ez.


Ez a veszélye annak ha "csak úgy" kezd el az ember járni valakivel.


"ami gondolom minden kapcsolatban így van)"

Itt is látszik, hogy azt gondolod minden más kapcsolatban is ez van. Holott nem.

Van olyan kapcsolat ahol szeretik egymást, és észre sem veszik a rossz tulajdonságokat.


Bár, a mostani emberek többsége hasonlót csinál mint te, de náluk az alap szimpátia, felszínes "szeretet" megvan, így nem undorodnak annyira a másiktól.

2018. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez valaha megfog majd változni vagy minden kapcsolatomra így fogok reagálni?
2018. máj. 29. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak elsietted... nem kezdj csókolozni a fiúval amíg nem érzed azt, hogy már tényleg nagyon kedveled.

Ismerd meg egy kicsit, mielőtt tovább mennèl, és akkor nem lesz megbánt csók (később pedig szex)...

2018. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2018. máj. 30. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!