Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kell ha barátokat, barátnő...

Mit kell ha barátokat, barátnőt, vagy állást szeretnél, beszélgetsz, olvasod a tippeket az interneten, kitartó vagy, mégis mindenhol elutasítanak évek óta?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Először is ige a mondatba.


Másodszorra felmérni a helyzeteket (elutasítások) és tanulni belőle. A kudarc csak addig kudarc, amíg nem tanulsz belőle, ha tanultál belőle, onnantól kezdve már lecke.

2018. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vagy hány elutasítás, vagy milyen hosszú időtartam az, ami után már kitartó az ember?


Meg mi van, ha meséli az ember ismerőseinek, hogy például "nem jött el senki, lúzernek tartanak", vagy be sem hívtak interjúra, "nem kellek sehova", vagy "nem tetszem egy csajnak sem", aztán jön a tipikus "velük van a baj", meg az hogy nem vagy elég magabiztos, nem vagy elég kitartó, nem vagy eléggé ez az amaz?

2018. máj. 31. 12:41
 3/5 A kérdező kommentje:

És mi a tanulság abból, ha nem válaszolnak a meghívódra/állásjelentkezésre, vagy abból mi a tanulság, ha mondjuk kapsz egy századik elutasítást, hogy más programom van akkor, van barátom, már akadt megfelelőbb jelölt az állásra?


Meg mit tanulni abból, aminek holnap hasznát tudod venni, ha mondjuk az a tanulság, hogy a modellkinézetű fiú vagy lány, vagy az apja kocsijával villogó srác zártkörű bulijára mennek el sokan és nekik megy a társkeresés is?

2018. máj. 31. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi a tanulság abból,hogy nem jeleznek vissza az állásinterjúra nem tudom.Nálam is ez a helyzet áll fenn.Próbálkozz tovább és gondolj arra,hogy az élet valami jobbat tartogat számodra aminek még nem jött el az ideje.Engem is sokan lenéznek a sikertelenségeim miatt,de így legalább látom kik az igaz barátaim és jó néhánytól megváltam az elmúlt időszakban és mintha jobb emberismeretre tettem volna szert.Mostmár feltudom ismerni ki az aki mű és nem őszinték a szándékai.
2018. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az hogy olvasol róla nem elég.vedd kezedbe az irányítást és ne akarj mindenkinek megfelelni (tudom hogy közhely,de attól még igaz) akinek szimpatikus vagy az valószínűleg keresni fog.es ne keserdj el hogy nem hívnak állásinterjúra keress tovább.probalkozz,változtass amin tudsz.amugy ha görcsösen próbálsz barátot vagy párt találni akkor nem fog összejönni.
2018. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!