Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tipikus instalányok lennének?

Tipikus instalányok lennének?

Figyelt kérdés

Első ránézésre tényleg nagyon kisbutácskának tűnnek, szerintem a legtöbb instás lány tényleg az is. Ha nem is az összes. Mi a véleményetek erről?

Tényleg jobban érdekli őket mit tesznek ki instára, mint hogy mit tesznek bele egy kapcsolatba mondjuk?


Csak pár példa így randomly:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2018. jún. 6. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

igen nekik ez az élet, előadják neten ahogy akarják magukat mutatni és ettől boldogok, de közben a valódi kapcsolataik nagyrészt semmit nem ér, persze van kivétel

és sajnos tényleg sokan buták, mint a föld

2018. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Soha nem értettem, miért kell messzemenő következtetéseket levonni valaki instagram profiljából :D Végignézegettem a linkelt profilokat amúgy, de tényleg nem vágom, hogy attól, hogy szeretnek posztolni (némelyikük meg kifejezetten jól is csinálja mellesleg), miért kell rögtön arra gondolni, hogy "butácskák" (fuh, de utálom ezt a lekezelő szót), vagy hogy leszarják a kapcsolataikat.


21L

2018. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

második: miből gondolod, hogy jól csinálják? szerintem egyediség nincs bennük sőt a fentebbi linkekből azért nem mindenki egy szépség, hogy mutogassa magát. Bár ezutóbbi inkább szubjektív vélemény.


Letisztult profilok, van ahol még ez sem sikerült..látszik, hogy törekedne a minimalism-re de szegénynek nem igazán megy.

2018. jún. 6. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, de muszáj megjegyeznem, hogy szerintem azért nagy különbség van a több tízezres követő táborral rendelkező insta modell (akinek akár szponzorjai is lehetnek, ergo pénzt is keres azzal, amit csinál) és az 500 követős tinilány között.
2018. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkinek van manapság instagramja a korosztályból. Mit jelent, hogy tipikus? Mert számomra semmit... én azt látom, hogy olyan dolgokat osztanak, meg amiket élveznek. Tetszenek maguknak, imádják a hobbijaikat, a barátaikat, a munkájukat. Instagram erre való manapság. Mindenki erre használja, aki szereti megosztani az élete dolgait. Ettől nem buták, se nem okosak. Csak emberek. Átlagos emberek.
2018. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És én azt hittem, hogy csücsörítős, piscapucsítós, melltartós-leggingses seggkidobott edzőtermi öltözőben magát fotózgató, filterezett vérbeli professzionális instalánykákat fogsz belinkelni... :D :D
2018. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Abból gondolom, hogy jól csinálják, hogy nekem tetszik a profiljuk. Persze ez tök szubjektív, nyilván nem fog mindenkinek tetszeni, de hát nem kötelező követni őket. Csak az nem tetszik, hogy ennyire lenézel valakit, akit nem is ismersz, csak azért mert szeret instagramozni (mint millió másik ember is). Amúgy persze, hogy nem "egyedi", amit posztolnak, de ez még nem jelenti azt, hogy rossz is.
2018. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs velük baj, egyáltalán nem tűnnek butácskának, normális dolgokat posztolnak, nem minden képük arról szól, hogy "irigykedjél, mert jó az alakom, a pasim, van pénzem bármire"
2018. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!