Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? Mit változtassak?

Mit csináljak? Mit változtassak?

Figyelt kérdés
Az elején leírnám, nem önsajnáltatás akarna lenni. Rossz gyermekkorom volt, még úgy is, ha azt figyelmen kívül vesszük, hogy 18 éves koromra eltemettem az összes felmenőm. Mióta az eszemet tudom egyedül oldom meg a dolgokat, hisz mindig magamra voltam utalva. Egy komoly kapcsolatom volt, annak is (nem miattam) csúnya vége lett. Egy nemrég bekövetkezett "szerelmi csalódás" ébresztett rá, hogy nekem új emberekre lenne szükségem. Új társaságba kellene kerülnöm, esetleg új hobbi kellene. Nem tartom magam kreténnek, két munkahelyen dolgozom, meg az összes stresszt mozgással vezetem le, de ez már nem elég. Egy gramm zsír nincs rajtam annyit mozgok már, de még mindig feszült vagyok. Szükségem lenne új hobbikra, vagy valamit változtatnék az életemen, ehhez kellene segítség. Olyan hobbi ahol a személyiségem kibontakozhatna, vagy program, vagy bármi (Debrecen). Még itt annyit hozzátennék, hogy a tánc nem opció, nem élvezem. - És tényleg nem önsajnáltatás akart volna lenni, köszönöm -

2018. jún. 6. 21:15
 1/6 A kérdező kommentje:
25/F
2018. jún. 6. 21:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Legyel drogbaro. Sok uj embert megismersz es tuti hogy nem fogsz unatkozni 😃

Amugy viccet felreteve:

Jarj olyan kozegben ahol hasonlo emberek lehetnek mint te. Mondjuk ha szeretsz olvasni akkor konyvtar, ha bulizos van akkor nyilvan bulik, ha sportolsz akkor azt tedd kozossegben. Magadbol kell kiindulnod hogy mi az amit szeretsz es abbol lehet kiindulni.

2018. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj, valami jót, menj el önkéntesnek valahová, jó érzéssel fog eltölteni, és embereket fogsz megismerni, sorsokat.
2018. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hülyén veszi ki magát, mert amúgy igazad van, azonban mégis ötleteket várnék, hol lenne ideális. Igazság szerint szabadidőmben a küzdősportok foglalnak le (leginkább kickbox), amit közösségben teszek, de kb. 8 éve ugyanaz a közösség. Bulizni ritkán szoktam, könyvtárba nem járok. Bármilyen ötletet megköszönök, amit kapok :D
2018. jún. 6. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinalj valami olyat amit soha nem gondoltal hogy csinalni fogsz. Pl nalam az volt hogy 14 eve fociztam viszont ugyan ugy voltam mint te. Fotozni, turazni es azt vettem eszre hogy egyre tobb ember vesz korul 😄

A lenyeg hogy lepj ki a komfort zonadbol es csinalj valami ujat.

2018. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha fognad magad és mondjuk kivennel egy hét szabit és utazgatnal az országban.


De nem ám tömegkozledve vagy saját autóval hanem stoppolnal. :) amikor jön az este berelnel egy szobát. És így kirandulnal egy kicsit? Hm? :)


24N

2018. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!