Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki ismeri a rakamazi...

Valaki ismeri a rakamazi shell benzinkúton dolgozó tetovált fiút? 21/L

Figyelt kérdés
Tegnap ( jún. 08-án) tankoltam ott. Sokat mosolygott rám, folyamatosan nézett, köszönt - míg a többiek nem, és mikor elmentem mellette kocsival, folyamatosan mosolyogva nézett. Nagyon jól néz ki, aranyosnak tűnik, stb. Remélem olvassa ezt valaki, aki Rakamazon lakik, és ismeri. Messze lakok Rakamaztól, és nincs időm bármikor csak úgy visszamenni. Ráadásul nem akarok pofára esni. Egy rakamazi fiú szerint kapcsolatban van, de a nevét nem mondta meg. Ha lenne barátnője, akkor miért flörtölt volna velem?

2018. jún. 9. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Hogyne imponalt volna neki 21 eves gazdag csaj millios autoval aki majd eltartja :)
2018. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

És a dunaföldvári Shellnél dolgozó, barna hajú kasszás lányt?


2x tankoltam ott de asszem mi is bejövünk egymásnak..pedig nincs 20 milliós kocsim :P


úgysem ismeri senki

2018. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igazából vevőközpontúságnak hívják, nem flörtnek. Neli ez a dolga, hogy kedves legyen.
2018. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valójában a szüleimmel voltam :D nade a lényeg, hogy a neve kellene
2018. jún. 9. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:

hm hol volt rajta a tetoválás vagy milyen figura volt rajta? Hogy nézett ki a srác pontosabban?

Régen sokat jártam arra és ismerek is ott dolgozó nőt valamint az ő családját.

Amúgy annyit hozzátennék,hogy egy igen ez a dolga úgymond hogy kedves legyen,kettő azért ez elég általános jelenség,hogy a férfiak flörtölnek a nőkkel ha van feleség,ha nincs.

2018. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból írom, de jobb, ha inkább visszamész oda, ha ennyire tudni akarod, hogy ki ő. Nem leszel előrébb, ha minden nap megkérdezed.
2018. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy egy fiú szerint kapcsolatban van. Ha visszamennék miatta, csak égne a pofám, ha igaz.
2018. jún. 9. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez rendben van. De itt senki nem fogja megmondani, hogy ki ő.
2018. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Viszont reménykedem, hátha olvassa ezt egy rakamazi lakos ;)
2018. jún. 9. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálom eljuttatni hozzá ezt a kérdést.
2018. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!