Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen YouTube videók iránt...

Milyen YouTube videók iránt érdeklődtök? Mit gondoltok, jó irányba haladnék? Tudtok tippeket adni, hogyan fogjak hozzá mindehhez?

Figyelt kérdés
Én személy szerint olyan videókat terveznék, amelyekben egyszerű, de mégis látványos kísérleteket mutatok be. Ezek otthon is egyszerűen végrehajthatóak, így az emberek érdeklődését fel fogja kelteni, hisz közel áll hozzájuk. Természetesen a DIY-t se vetném meg.

2018. jún. 17. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, főleg a DIY videók :) Kísérletek alatt milyen kísérleteket értesz?
2018. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Én egyébként főleg a humoros, vagy ijesztő videókra kapok rá. De ez is jó ötlet, amit te írtál.
2018. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Gameplay
2018. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát jaa... a magyar youtube-on a slime-on kívül nem nagyon látni diy cuccokat 😃 nem is nagyon kerestem rá... talán nincs is rá érdeklődő, pont azért. Jó kérdés
2018. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1# Bocsi a privát üzenettel. Teljesen mindegy, céloztam itt fizikaira is és kémiaira is. Én legalább is mindkettőre nyitott vagyok, remélem ezzel nem avgyok egyedül :)
2018. jún. 18. 00:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem a macskás videók,.meg persze a pandák kötnének le, de nem hagyom ki a nagymacskákat, a rajzzal foglalkozó videósokat,a vicces,.humoros összeállításokat is szeretem.

De legfőképpen állatok és természet.

2018. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!