Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vége a sulinak. Másnak is...

Vége a sulinak. Másnak is abbamarad ilyenkor a társasági élete?

Figyelt kérdés

Nem vallom magam antiszociálisnak, sőt az iskolában sok barátom is van, de tanév közben se jártam el velük sehova. Csak iskolában voltunk együtt. Még tanév elején egyszer kétszer csak-csak elmentünk valamerre. Osztálykirándulásokon ittunk, buliztunk, de máshol nem.

Kicsit szarul esik, mert az eddigi nyaraim is ilyenek voltak és most, hogy bekerültem a középsuliba, azt hittem jobb lesz.

De lehet én is ludas vagyok, mert én sem hívom őket sehova.

Ti hogy vagytok ezzel? Mit gondoltok?



2018. jún. 17. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is így vagyok, bár egyetemistaként. Nem tudom mi az oka annak hogy az emberek többsége csak addig érdeklődő még az intézményen belül vannak.

2018. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Én örültem, hogy vége annak a „társasági életnek” nevezett energialeszívó hátbadöfködő szarnak, ami az iskolákban ment. Végre nem kell hallgatni senki marhaságait, nem kell jópofizni stbstb...

Akiket barátnak hívok, azok tényleg azok, és nyáron is velem vannak 🙂


A többiek csak kényszerű időtöltés, akikkel önkénytelenül is össze lettem zárva a suliban, akikkel muszáj jóban lenni. Haverok. Aztán a 4év után feledésbe kerülhetett mind. Jajj de jó is volt 😁

2018. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez velem is így volt. A suliban csomó osztálytársammal beszélgettünk napközben és suli után is együtt sétáltunk haza, megvártuk egymást, elkísértük egymást ide-oda és a neten is szoktunk beszélgetni. Ugyanakkor a nyáron ez mindig abbamaradt, max. egy-két alkalommal találkoztunk. Valamiért ez mindig így alakult...olyankor valamiért nem kerestük egymás társaságát.


Ha szeretnél valakivel találkozni, akkor nyugodtan írj neki vagy hívd fel és kérdezd meg, hogy lenne-e hozzá kedve.

2018. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az emberek 90%-val így van kb. Annyi különbséggel, hogy a szerencsésebbeknek vannak iskolán kívüli rendes barátai, nem csak haverjai.

Igazából gondolj bele, hogy ahogy ő/ők nem keresnem téged, úgy te sem őket. Lehet, hogy ők is pont ugyanígy gondolják, mint te.

Írj rájuk, próba szerencse.

Ha pedig nem jön össze, ismerkedj másokkal.

2018. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Utolsoval ertek egyet. Rendszerint orulnek ha hivod oket... mindenki mulya a ti korotokban... es otthon nyafogtom hogy “senki sem szeret”.
2018. jún. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, teljes mértékben. Én most érettségizek, jövő héten lesz a szóbelim, szóval már több mint egy hónapja, az írásbelik megírása óta itthon vagyok. Egy nagyon jó barátnőm van, aki osztálytársam, vele mindig jól éreztem magam, mindig mondta, hogy majd ősztől is együtt leszünk, amennyit tudunk, ne aggódjak. Ahhoz képest, mióta tanulunk a szóbelire 2-3 (néha több is) naponta ír valami tök lényegtelen dolgot, amire nem tudok mit reagálni. Nem azt várom, hogy egész nap írjunk egymásnak, mert nekem is van dolgom, szeretnék pihenni, párommal lenni stb, csak azt hittem, több érdeklődést mutat felém. Ha nem lenne egy lány, akit év elején ismertem meg, akivel egy egyetemre megyünk, ha minden jól megy, nem tudom, hogy kivel beszélnék... A többi osztálytársamról meg ne is beszéljünk. Velük egyébként is felszínes volt a kapcsolatom, egy-két lánnyal beszélgettem néha, de nyáron ők is eltűnnek. Szóval én ezért nem szeretem a nyarat. Az ősz mindig hoz valami újat, főleg most, szóval én örülnék, ha már túl lennénk rajta és szeptember lenne.
2018. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Addig azért működnek a kapacsolatok,mert közös cél tart össze benneteket.Most fejezek egy levelező főiskolát és kíváncsi leszek a diplomálás után mennyire fogjuk tartani egymással a kapcsolatot,szerintem semennyire,pedig most mennek a nagy terv szövögetések.Ez tapasztalat.Utána az emberek legnagyobb része ridegen,lerázóan, távolságtartóan válaszol.
2018. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyugodtan irj rá valakire akit ismersz hogy nincs e kedve elmenni buliba. max azt mondja hogy nem.
2018. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként ugyanez van velem, annyi különbséggel, hogy nekem van pár haverom/barátom egyetemről, régebbről, mindig hívom őket, de ahhoz képest én se találkozom velük túl sokszor, van akivel két hetente egyszer tudok, valakivel rövid időre hetente egyszer, és van olyan is akit egész nyáron egyszer látok. Igazából mindenki talált magának párt, vagy egy csapatot/squadot ahova tartozik, és inkább velük van. Nekem mindig csak úgy mindenfelől, összevissza voltak a baratáim/haverjaim.
2018. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!