Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányokat zavarja a szor?

A lányokat zavarja a szor?

Figyelt kérdés
A lányokat zavarja hogy ha kamasz korban pejhedzik, és kicsit barnás, nagyobb korban meg szoros lesz egy fiu/férfi hasa? Az értelmes válaszokat köszönöm, kort írok privatban

2018. jún. 18. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Engem zavar.
2018. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én személy szerint nem rajongok a szőrös pasikért, de van olyan barátnőm, aki viszont azt mondja, ő csak akkor tud vonzódni egy férfihoz, ha szőrös. Szóval kinek a pap, kinek a paplan.
2018. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Van akit zavar, van aki kifejezetten ezt szereti.


Az alap kérdés hogy téged zavar-e, ha nem, akkor szerintem nem kell vele foglalkozni, majd ha a lányt zavarja akkor szól. Engem pl férfiként zavar, én leszedem.

2018. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem a lányok többségét nem zavarja különösebben.

Persze más egy enyhén szőrös has, vagy mellkas, és más ha mondjuk az egész férfit beborítja a szőr...

2018. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. jún. 18. 15:38
 6/8 he84 ***** válasza:
25%
Nem zavar. De engem a sajátom se.
2018. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Vegyes. Van akit zavar, van akit nem, kb fele fele az arány. Viszont aki szőrös az le tudja gyantázni borotválni,ha arra van igény,de aki alapból szőrtelen az nem tudja megnöveszteni.
2018. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavar
2018. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!