Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Unatkozom. Mit tegyek? SOS

Unatkozom. Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

Rettentően unatkozom már nem tudok mit csinálni.

Az egyetlen barátom már hetek óta felém se néz mert a barátnőjével van.Minden itthoni könyvemet kiolvastam már,de már az is untat.A sorozatok,filmek se kötnek le mennék én csavarogni de nincs kivel,pedig szép meleg idő van.Sütés főzés felejtős mert már csináltam kaját takarítottam is de már nem foglal le semmi.Mennék sportolni de a legközelebbi hely 40 percre van innen és senki nem jön velem. Chaten se ír senki mindenki oda van valahol engem meg leszarnak.

Mit tegyek?Tanácsok? 19/L



2018. jún. 23. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress diákmunkát. Lefoglal egész nyárra és nem függesz barátoktól. Ott még ismerkedhetsz is.
2018. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is az a fajta lány vagy, aki kizárólag fiúkkal barátkozik, aztán otthon savanyodik, mikor a srácok becsajoznak és inkább a csajukkal töltik az időt?
2018. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Vannak lány "barátaim" de azok is bepasiztak meg hát alapól csak akkor jönnek ha kell nekik valami.

Diákmunkán vagyok de most nem kell menni a héten.

2018. jún. 23. 13:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is unatkozom ezért ma edzeni fogok:D

20/f

2018. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na jah ismerős, én sem tudok mit kezdeni magammal :D
2018. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Menj el könyvtárba még több könyvért, vagy járd a természetet, azt egyedül is lehet. Keress izgalmas sorozatokat, olyanokat amik lekötnek. (Nem tudom milyen az érdeklődési köröd ezért nem nagyon tudok mondani konkrétumokat...) Ha van tesód akkor szervezz vele programokat, vagy társasozzatok a családdal, stb... Vegyél videojátékot, vagy játssz online játékokkal a gépen... Tölts le játékokat a telefonodra. Írj egy történetet valamiről (bármiről). Eddz, akár otthon is. Próbálj ki új recepteket amiket megsüthetszfőzhetsz.
2018. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Légy autonóm, ne függj senkitől. Ne másoktól függjön, hogy hogy érzed magad.
2018. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Beszélgethetsz velem 19F. De nem szerelem miatt. Nekem sincs senkim. Nem függök senkitől fiú barátaim vannak enmyi.
2018. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyere el rockmaratonra. Ma meg elmehetsz sétálni esetleg egy fagyi.
2018. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy gyors petting? :D
2018. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!