Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy jussak be diszkóba, ha...

Hogy jussak be diszkóba, ha legutóbb verekedés miatt kidobtak?

Figyelt kérdés
Félő hogy nem fognak beengedni,hogy jussak be ? Valaki tudna valami jó tippet?
2018. jún. 23. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted ki emlékszik rád. Nem hiszem hogy felvették az adataid és adtak egy képet rólad hogy "őt nem szabad beengedni" 😂 de ha ennyire parázol dobjá fel egy állbajuszt.
2018. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
Ne menj diszkóba, inkább járj valami putris helyre és köss bele egy zűrös társaságba, majd ők megmutatják hol a helyed.
2018. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha múlt hétvégén történt és jó nagy balhé keveredett miattad, akkor valószínűleg megjegyezték a képed. Ha régebben és nem lett belőle semmi, akkor próbáld meg. Vedd meg a jegyet, max. ha kidobnak, mert felismernek, buktad a jegy árát.

De leginkább azt ajánlom, egy ideig menj másik diszkóba.

2018. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Didáp
2018. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy jönnek majd a megmondó emberek, igazából egy roma származású férfi állt belém..aztán meg a kidobóknak lehet mondani hogy nem én kedztem..

Most volt múlthéten szóval szerintem akkor a mait kihagyom majd 2-3 hét múlva addigra màr csak lesz@rják.

2018. jún. 23. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Mar lassan sehova nem lehet menni mert ezek a barmok mindenhol ott vannak es kötözködnek. Aztán elvered őket es kiabálják hogy rasszista magyar. Fene meg nem eszi ezeket a mocskokat.
2018. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!